Replay

Ár:   5999 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 30.

Ár:   5999 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bergamott, körte, narancsfa levele (petitgrain)

Szívjegyek: arab jázmin, frézia, narancsvirág

Alapjegyek: fehér pézsma, kasmírfa, vanília

Ár: 3500 , Eladó: Anyezz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalással, személyes átvételnél
Ár: 3200 Ft+pk. , Eladó: Naftalin
Állapot: 30 ml-ből min. 3/4-ig, Helyszín: Győr, fizetés: posta/Foxpost előre utalással

padan

2019. november 16.

Kifejezetten ezeket a fás, gyümölcsös, vagy virágos illatokat szeretem, nekem nagyon bejött. kifújáskor kicsit intenzív de egy fél órán belül megszelidül, és egész nap elkísér. Rajtam kicsit púderesebb, egész nap érezni, pedig csak kettőt fújok. Lassan el is fog fogyni, mindenképpen újra veszek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

wildrose

2019. október 9.

Kifújáskor jellegzetes, zöld jegyeket idéző keserűnarancs, aztán nőies frézia és friss narancsvirág, leszáradása pedig puha kasmíros-pézsmás. Meglepően jól sikerült tavaszi illat, és elég intenzív, elég tartós is, nem beszélve a csodás üvegéről. Az egyedisége miatt megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

AzAKismacska

2019. július 16.

Nos, Ô keremszepen CH Good Girljenek egy böcsületes munkaval összeallitott kvazi dupeja.
Kevesbe puderes, kevesbe kifinomult, de jellegeben jol hozza. Tartossaga rovidke, szillazsa kozepes. Urambocsa, harmonikus, finom illat.

De, abszolut nem erzem letjogosultnak ( a csodaszep uvegen kivul). Fôleg, a retro vonalat belovo fekete teso mellett.
. ha mar a Good girl-höz hasonlot keres valaki, akkor az Oriflame Sublime nature - Tuberose vagy a Luxure Cool glam-ja sokkal kiműveltebb parfum.
Utobbit raadasul kb gombokert odaadjak a webshopok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Utobbit raadasul kb gombokert odaadjak a webshopok.

haszi79

2019. július 8.

Édes kis semmiség... Ami fújás után egy félórával marad belőle, az a vanília, az is nagyon halványan. Sajnálom, hogy rajtam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Norci89

2019. május 30.

Karácsony előtt már szemeztem vele ,de akkor a Tank Plate-et vettem meg.Többször szemeztem vele azóta is,de a napokban megvettem,nem bírtam magammal,az illata is tetszett,az üveg pedig nagyon szép! Eltelt pár nap,ruhán tartós,nap közben ha illatoznék akkor érdemes frissiteni,rajtam elég virágos,de nem virágoskert illat,gyümölcsöt talán nem is érzek benne.Legalábbis az én bőrömön ilyen a hatása.Nem mondom,hogy újra veszem és ez lesz életem nagybetűs Parfümje,de szerintem hétköznapra mindenképp kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Vanille

2019. április 1.

Véletlenül bukkantam rá cirka két hónappal ezelőtt, azóta többször is teszteltem, és azt kell mondjam, hogy ami nagy szerelem volt az elején, az nagy csalódás lett a végére. Eleinte kellemes volt, gyönyörű virágos, lágyan, nem tolakodóan édeskés, inkább jázminos illat, legalábbis az én bőrömön az dominál. De most, ma valahogy megcsapta az orromat egy szúrós, irritáló buké, ami csavarja az orromat, beköltözik a torkomba és egyszerűen fullaszt. Talán a fehér pézsma a ludas, nem tudom, annyira még nem vagyok tapasztalt a parfümök elemzésében.
Lehet egyébként, hogy ez a jobb időnek is köszönhető, talán inkább télen, hidegebb időben tud érvényesülni, de ott van a másik nagy dilemmám is. Ugyanis sokan azt írjátok, hogy tartós, egész napot is kibír, de azt kell mondjam, hogy pár óra és semmi, de tényleg egyáltalán semmi sem marad utána. Maximum a sálamon, azon brutál tartós tud lenni ezt elismerem, de a bőrömről úgy eltűnik, mintha leradírozták volna.
Sajnálom, mert azt hittem, hogy megtaláltam az illatomat, de ezek szerint mégsem. Mindenesetre most elteszem, és megvárom, amíg újra jönnek a hdegebb idők, hogy lássam, tényleg igazam van-e. Sajnálnám, ha akkor is ez a szúrósság jönne ki. Addig is egy három csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

HontiAgi

2019. március 6.

Az első felütése kifejezetten meglepett, már azt hittem találtam egy különleges kis kincset. Ez a tévképzet olyan cirka 3 másodpercig tudta tartani magát aztán előbújt a púderes vaníliás jázmin letarolva mindent. Számomra ez A TIPIKUS DROGÉRIÁS ILLAT így nagybetűkkel. Viszont lehet rajta érezni hogy tartós kis valamiről van szó szóval akinek bejön az jól jár vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

naiyah

2019. február 28.

nagyon finom illat, az üvege is nagyon szép, még este is érzem magamon, kibír egy hosszú napot is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Naftalin

2018. december 31.

Most éjjel-nappal őt fújnám magamra :) Először az üvege fogott meg, aztán egyszerre bőrre fújtam nagy bátran, azóta tart a szerelem :D Nem bírom alapból elviselni a vaníliát semmiben, mert rosszul vagyok az édességétől, de ebben valahogy olyan harmóniában van a többi illatjeggyel, hogy nem érzem ki kifejezetten, csak "felmelegíti" az illatot, igazán bújós, melengető és virágos komfortillat, de nem tucat, meg lehet ismerni. Melegebb időben nekem biztosan sok lesz, de most legszívesebben fürdenék benne. Elég belőle 2 fújás,tartóssága bőrön 6-7 óra, utána bőrközeli, ruhán meg kb. amíg ki nincsen mosva az adott darab :D Sőt, az egyik felsőmön még frissen mosva is megcsapott halványan az illata. Nagyon tetszik illat, ár és tartósság szempontjából is, 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

radioaktiva

2018. december 16.

LEgújabb beszerzésem. Nagyon-nagyon tetszik. A fekete nagytesó nem, csak az üvege, de az a kis kék üveg számomra csodálatos illatot rejt. Érdekes, mert kifújás után jönnek nálam a virágok, hatalmas csokorban, utána jönnek csak a gyümölcsök. Nem kimondottan téli, de nagyon vidám illat, a tartóssága felülmúlja a kategóriájában elvártat. ÉS ő a második a Replay-től, amire az utóbbi időben rácsodálkoztam ( a másik a Tank Plate), pedig sose hoztak lázba a drogériás illatok. Innentől kezdve jobban odafigyelek a márkára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Coumarin, Linalool, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.