Replay

Ár:   5999 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 30.

Ár:   5999 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bergamott, körte, narancsfa levele (petitgrain)

Szívjegyek: arab jázmin, frézia, narancsvirág

Alapjegyek: fehér pézsma, kasmírfa, vanília

Ár: 5.000.-Ft , Eladó: csikosnori
Állapot: A 100 ml-es kb. félig van, a 30 ml-ben kb. 20-25 ml van., Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon lehetséges, vagy utalás után (+pk) foxposttal tudom küldeni.
Ár: 2800 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest, Örs, fizetés: személyesen, foxpost

Vivus94

2022. július 11.

Egy nagyon egyszerű virágos illat, ami nem túl édes, nem túl tolakodó és nem túl tartós. Ez is egy tipikus mindennapi irodaillat, amit napjában többször után kell fújni, ha nap végén is illatozni szeretnénk. Nem kell sokat várni tőle és akkor nem csalódik az ember, ennyi pénzért szerintem azt kapjuk amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 11.

Vivi29

2022. március 12.

Tegnap bukkantam rá a Rossmannban,egyből megtetszett az üvege,aztán az illata is,bár elég sok parfümöm van,nem tudtam ott hagyni.Kellemes virágos hétköznapi illat.Ahogy többen is írták vidám illat.Szerintem tavaszi,nyári.Tartóssága nem kiemelkedő maximum 4 óra.Én azért megadom az 5*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

Confetti

2021. november 10.

Rajtam nagyon kifinomult, és mégis vad illat: buja virágözönnel borított rét mámorító aromái, a füvek és a föld keserű bukéjával. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 10.

adrika9411

2021. április 14.

Glamour napokon sikerült kedvezményes áron hozzájutnom. Az illatát nagyon-nagyon szeretem. Az egyik kedvenc parfümöm lett, igazán nőies, intenzív, és egyedi illata van, és elég tartós is. Teljes áron nem biztos, hogy újravenném, de kedvezményesen szerintem érdemes rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Erika80

2020. december 20.

Az üvege nagyon különleges és szép, az illat számomra abszolút szokványos. Virágos, enyhén citrusos, kissé gyümis és pézsmás. Friss, tavaszias, üde illat. Kellemes, de nem fogott meg. Univerzális, bármikor, bárhova viselhető parfüm. Tartóssága rajtam közepes. Mintám erejéig használom, de nem fogom teljes üvegben megvenni.

Update: Javítom a fenti véleményem, miszerint tartóssága közepes, mert a közepes szintet sem üti meg sajnos. Elég kis gyenge parfüm, legalábbis rajtam nem sokáig bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

padan

2019. november 16.

Kifejezetten ezeket a fás, gyümölcsös, vagy virágos illatokat szeretem, nekem nagyon bejött. kifújáskor kicsit intenzív de egy fél órán belül megszelidül, és egész nap elkísér. Rajtam kicsit púderesebb, egész nap érezni, pedig csak kettőt fújok. Lassan el is fog fogyni, mindenképpen újra veszek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

wildrose

2019. október 9.

Kifújáskor jellegzetes, zöld jegyeket idéző keserűnarancs, aztán nőies frézia és friss narancsvirág, leszáradása pedig puha kasmíros-pézsmás. Meglepően jól sikerült tavaszi illat, és elég intenzív, elég tartós is, nem beszélve a csodás üvegéről. Az egyedisége miatt megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

AzAKismacska

2019. július 16.

Nos, Ô keremszepen CH Good Girljenek egy böcsületes munkaval összeallitott kvazi dupeja.
Kevesbe puderes, kevesbe kifinomult, de jellegeben jol hozza. Tartossaga rovidke, szillazsa kozepes. Urambocsa, harmonikus, finom illat.

De, abszolut nem erzem letjogosultnak ( a csodaszep uvegen kivul). Fôleg, a retro vonalat belovo fekete teso mellett.
. ha mar a Good girl-höz hasonlot keres valaki, akkor az Oriflame Sublime nature - Tuberose vagy a Luxure Cool glam-ja sokkal kiműveltebb parfum.
Utobbit raadasul kb gombokert odaadjak a webshopok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Utobbit raadasul kb gombokert odaadjak a webshopok.

haszi79

2019. július 8.

Édes kis semmiség... Ami fújás után egy félórával marad belőle, az a vanília, az is nagyon halványan. Sajnálom, hogy rajtam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Norci89

2019. május 30.

Karácsony előtt már szemeztem vele ,de akkor a Tank Plate-et vettem meg.Többször szemeztem vele azóta is,de a napokban megvettem,nem bírtam magammal,az illata is tetszett,az üveg pedig nagyon szép! Eltelt pár nap,ruhán tartós,nap közben ha illatoznék akkor érdemes frissiteni,rajtam elég virágos,de nem virágoskert illat,gyümölcsöt talán nem is érzek benne.Legalábbis az én bőrömön ilyen a hatása.Nem mondom,hogy újra veszem és ez lesz életem nagybetűs Parfümje,de szerintem hétköznapra mindenképp kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Coumarin, Linalool, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.