Replay

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BrigittaHer, az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2016. október 13.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Replay Stone egy citrusos- virágos illat a kozmopolita nőknek, akik szeretik a szépet, szenvedéllyel és kíváncsisággal élik meg mindennapjaikat. A citrusos accordokat a davana finom gyümölcsös jegyei édesítik meg a fej illatban. A szív illatban érezhetővé válik az orchidea, amit a mandulafa virág finom jegyei lengenek körül. A szantálfa és kasmírfa az ámbrás, vaníliás , púderes és pézsmás jegyekkel keverve egy olyan csavart ad, ami hosszan elnyújtja az alap illatot.

Replay Stone For Her fújós 5/10 ml
Ár: 900/5 ml, 1500/10 ml , Eladó: Kheni
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, ajánlott postai levél, postán maradó, személyes átvétel Debrecenben
Ár: 2500 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

Csillu88

2019. december 11.

Valami 3000 forintért jutottam hozzá a DMben volt nagy leárazás. Gondoltam kiprobalom, mindennapos illatnak megteszi.Nem egy nagy szám parfüm, de ennyit megért. Én nagyon érzem benne a mandulát.
Tartóssága 5* még este is érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Tartóssága 5* még este is érzem.

Darky

2019. július 5.

Pár éve totál véletlenül tesztereztem egyszer a DM-ben, na és onnantól kezdődött a szerelem. A munkatársnőm kérdezte, hogy mi ez a finom illat, pedig az mindössze csak a teszter volt a csuklómon. Onnantól kezdve Ő is belebolondult... Számomra nagyon kevés az a parfüm, ami illatában, és tartósságában is megfelel az elvárásaimnak. Persze száz, meg száz középszerű édes kis semmiséggel próbálkozik az ember, de kevés az, ami maradandó, vagy érdemes újra vásárolni. Szeretem a vaníliás, cukros, édes illatokat, de ezek közül is van, ami egy idő után már túl sok nekem és a környezetemnek is. Nehéz ebből a kategóriából olyat találni, ami nem kisbabás, hanem van benne valami egyéb csattanó, egyediség is. A Replay ezen illata pontosan ilyen! Mindenképpen hűvösebb időben hatásos, nyáron valószínűleg nehéz lenne. Nagyon szeretem, és megtaláltam azokat a lelőhelyeket, ahol klassz áron beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

nyuszo

2019. március 19.

Az üvege hívta fel magára a figyelmemet...
Kifújva egy tipikus lila illatot kaptam, meg mertem volna esküdni, hogy ibolya is van benne! (nincs)
Szép és érdekes illat...
Majd jött az orchidea, és a Halloween ugrott be róla...az ünnep is, és a parfüm is...
Van egyfajta hangulata, ez tetszik benne!
Leszáradásában egy az egyben Manifesto (YSL), legalábbis az én bőrömön....
Sok minden jutott az eszembe róla...
Szeretem, amikor egy illatnak van mondanivalója!
Neki van.....

Up! Kiárusítás! (3.000.- !!!), kellett vennem egyet!
Hiába van itthon Manifesto Elixir és Le Parfum….
Nem volt szívem elszalasztani (talán az utolsó) lehetőséget, mielőtt őt is kivonják a forgalomból...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

Az üvege hívta fel magára a figyelmemet...
Szép és érdekes illat...
Van egyfajta hangulata, ez tetszik benne!
Leszáradásában egy az egyben Manifesto (YSL), legalábbis az én bőrömön....
Sok minden jutott az eszembe róla...
Szeretem, amikor egy illatnak van mondanivalója!
Neki van.....

Up! Kiárusítás! (3.000.- !!!), kellett vennem egyet!
Hiába van itthon Manifesto Elixir és Le Parfum….

greta9711

2018. december 23.

Nagyon megtetszett a boltban az illat, és be is szereztem akciósan, de rájöttem, hogy nem érte meg. Tartóssága szinte semmi, és az árát se éri meg, pedig az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Nina1205

2018. december 18.

Nem esz meg érte a penész, de nem rossz. Kicsit soknak érzem, eléggé arcbamászósan tömény, az üveg harsány és kicsit giccses mivolta jól reprezentálja a benne lévő illatot. Úgy érzem kinőttem ebből a vonalból, de ha 6-7 évvel fiatalabb lennék, biztos rögtön megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Bettii98

2018. december 1.

Brutál tömény illat, elsőre jó, de egy idő után már sok. Tartósság 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Brutál tömény illat, elsőre jó, de egy idő után már sok. Tartósság 0.

sziszo

2018. szeptember 18.

Nagyon nehezen próbálok ki parfümöket, mert van 1-2 amit 15 éve használok. Épp ez a mostani próbálkozásom tárgya, még egy kicsit idegen rajtam, de nagyon finom az illata. A tartóssága nagyon jó, a reggeli fújást egészen késő délután is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

karakumsivatag

2018. június 19.

Teljesen elégedett vagyok vele, mint Manifesto klónnal. Elsőre picit szintetikus, de félóra után nagyon hasonlít az YSL illatra. De pont azért, mert nem egy eredeti illat, nem kap 5 csillagot tőlem. A tartóssága kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

waylinn

2018. április 3.

Nekem nagyon bejött. Szeretem az édes, de nem émelyítő illatát, a tartóssága is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

RarityRose

2018. január 4.

Kedvencem, a bruno banani után, nagyon csábító illata van, igazi nőies!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Kedvencem, a bruno banani után, nagyon csábító illata van, igazi nőies!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lilás piros.