Revalid

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kviktoria, Módosítva: 2016. július 1.

Kategória:   Samponok

A Revalid proteintartalmú sampon gyengéden, de alaposan tisztítja és revitalizálja a hajat. Tápláló összetevői, úgy mint a zabkivonat, a búzafehérje és a panthenol erősítik a haj szerkezetét. Az allantoin nyugtatja a fejbőrt.

puddpuddi

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 23.

Nem szárítja ki a hajam mint az eddigi samponok amiket használtam. Mióta ezt használom a hajvégeim sem töedeznek olyan hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

atram

2019. május 28.

Évek óta ez a legjobb sampon, amit haszánltam. Egy idő után mindentől ragacsos és zsíros érzetű lett a hajam mosás után is. Ez az egy, aminél ez nincs meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Boji

2018. november 16.

Nem igazán vált be, kiszárította a hajamat. Balzsamot nem lehet hozzá kapni. Szerintem el is nehezíti a hajat és lalapítja. 3x-szor használtam, utána feladtam a próbálkozást. Csomó olajozás, vitamin, és botox hajlkezelés tette rendbe a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

kitti1313

2018. október 5.

Mondjuk azt nem értem aki úgy véleményez, hogy csak mintát használt...
Nekem 100%osan bevált. Ennél jobb samponom talán meg sosem volt. A hajam kibír 2napot hajmosás nélkül. Ráadásnak mintha dúsabb is lenne tőle. Az ára tenyleg nem olcsó, viszont nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Mondjuk azt nem értem aki úgy véleményez, hogy csak mintát használt...

bednem

2018. október 2.

Póthaj fel/ le helyezésnél, igénybevett, gyulladt fejbőrre az egyetlen ami bevetettem.
Gyógyszertárban vettem.
Minden cseppjét megérte!
Nálam életmentő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Gyógyszertárban vettem.
Minden cseppjét megérte!
Nálam életmentő volt.

MelindaSoregi

2018. július 22.

Mivel sokat kell festeni a hajam, nagyon fontos, hogy hajmosáskor a sampon megfelelően tápláló, regeneráló legyen és a Revalid az. Igencsak jótékony a fejbőrhöz. Mindenféle balzsammal lehet használni vagy a saját balzsamjával, de az elég ritkán kapható. Az ára borsos, de abszolút megéri hosszútávon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

karolinakovacs87

2018. június 10.

Hajhullásra ajánlották páromnak ezt a sampont. Mivel ilyen magas ára van, ezért úgy döntöttem én is ezt használom majd és nem bántam meg. Immár egy éve ezt a terméket használjuk és nekem olyan helyen nőttek baba hajaim ahol még sosem, sőt nem is nagyon emlékszem, hogy lette volna valaha :) Egy darabig még biztosan ezt a terméket fogjuk használni. Az lehet, hogy nem olcsó a termék, de nem is kell sok a hajra. Már kevéstől is jól habzik. Egy flakon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Dea

2018. május 21.

Szintén mintát próbáltam (sampon és balzsam) és semmi extra, viszonylag erős illat kicsit mintha hidratálna, se semmi lenyűgöző egy isanás/baleás sampon is tud ennyit, lényegesen kevesebbért,biztosan nem venném meg a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

barbikovacs

2018. február 28.

Mintát próbáltam. Hajmosás után úgy éreztem, hogy ez álmaim samponja, a balzsammal együtt csodálatossá tették a hajam. Másnap reggel még fényes volt és puha, de eléggé lelapult már. A második reggelen (ma) már száraz sampont kellett használnom, este mindenképp meg kell mosnom a hajam.
Nem tudom, a sampon-e vagy a balzsam, amire így reagált a hajam, de abszolút nem hozta amit elvártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Beernii

2018. február 16.

Amúgy is száraz töredezett hajam van, gondoltam kipróbálom, hát kàr volt ennyire még a legolcsóbb sampontól se szálkás a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.