Revalid

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kviktoria, Módosítva: 2016. július 1.

Kategória:   Samponok

A Revalid proteintartalmú sampon gyengéden, de alaposan tisztítja és revitalizálja a hajat. Tápláló összetevői, úgy mint a zabkivonat, a búzafehérje és a panthenol erősítik a haj szerkezetét. Az allantoin nyugtatja a fejbőrt.

🛁 Revalid Proteines Sampon, balzsam és hajápolás 30 ml 🛁
Ár: 3000 Ft + postaköltség , Eladó: Hama0517
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után postázás
2000 Ft Revalid Proteines szett / sampon, balzsam, maszk/
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

d.anett89

2021. május 26.

Abszolút csalódás. Kapott pár esélyt,mind hiába. Totálisan elneheziti a hajamat, arról nem beszélve,hogy hajmosáskor össze áll a hajam, olyan pfubloe tapintása lesz.🤢🤮

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Yondergirl

2020. július 9.

Egy dobozzal használtam el még korábban. Akciósan sikerült megvenni, gondoltam egy próbát megér.
Nem tapasztaltam, hogy jobb lenne, mint az olcsóbb samponok, de panaszt sem okozott.
Teljesen semleges, viszont így akkor inkább veszek valami olcsóbb sampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Teljesen semleges, viszont így akkor inkább veszek valami olcsóbb sampont.

beafe

2020. május 15.

Hónapok óta használom, előtte bármelyik sampon csípte a fejbőröm és nagyon hullott a hajam. Kipróbáltam, ez egyáltaln nem csípi (azóta se), a hajhullás is csökkent akkor, amikor megvettem, igaz a szezonális hajhullást annyira nem akadályozza meg (tavaszi), de mintha sokkal gyorsabban nőne mióta ezt használom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

bleauwsy

2020. március 27.

Nehezen indult a barátságunk, mert eleinte már másnapra úgy nézett ki a fejem, mintha meg sem mostam volna a hajamat. Idővel viszont nagyon szoros kötelék alakult ki: az eddig 3. napos hajmosások helyett 1 hétre is kitolódott ez az intervallum. Hihetetlen, hogy velem ilyen történik. Még úgy vettem észre, hogy a baba hajak is jobban nőnek pár kritikus területen, így maximális pont a jutalma. Szívből ajánlom mindenkinek! Meghálálja az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 27.

puddpuddi

2019. szeptember 23.

Nem szárítja ki a hajam mint az eddigi samponok amiket használtam. Mióta ezt használom a hajvégeim sem töedeznek olyan hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

atram

2019. május 28.

Évek óta ez a legjobb sampon, amit haszánltam. Egy idő után mindentől ragacsos és zsíros érzetű lett a hajam mosás után is. Ez az egy, aminél ez nincs meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Boji

2018. november 16.

Nem igazán vált be, kiszárította a hajamat. Balzsamot nem lehet hozzá kapni. Szerintem el is nehezíti a hajat és lalapítja. 3x-szor használtam, utána feladtam a próbálkozást. Csomó olajozás, vitamin, és botox hajlkezelés tette rendbe a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

kitti1313

2018. október 5.

Mondjuk azt nem értem aki úgy véleményez, hogy csak mintát használt...
Nekem 100%osan bevált. Ennél jobb samponom talán meg sosem volt. A hajam kibír 2napot hajmosás nélkül. Ráadásnak mintha dúsabb is lenne tőle. Az ára tenyleg nem olcsó, viszont nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Mondjuk azt nem értem aki úgy véleményez, hogy csak mintát használt...

bednem

2018. október 2.

Póthaj fel/ le helyezésnél, igénybevett, gyulladt fejbőrre az egyetlen ami bevetettem.
Gyógyszertárban vettem.
Minden cseppjét megérte!
Nálam életmentő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

Gyógyszertárban vettem.
Minden cseppjét megérte!
Nálam életmentő volt.

MelindaSoregi

2018. július 22.

Mivel sokat kell festeni a hajam, nagyon fontos, hogy hajmosáskor a sampon megfelelően tápláló, regeneráló legyen és a Revalid az. Igencsak jótékony a fejbőrhöz. Mindenféle balzsammal lehet használni vagy a saját balzsamjával, de az elég ritkán kapható. Az ára borsos, de abszolút megéri hosszútávon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.