Revers Cosmetics

Ár:   590 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2019. április 9.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

"A HENNA tökéletesen erősíti és befedi az ősz hajszálakat. Ennek köszönhetően egyenletes lesz a színhatás. Az összetételt gazdagították organikus és ricinus olajjal, amelyek erősítik és táplálják, megakadályozva a szőrszálak hullását."

bnory

2021. március 1.

Ez egy csoda!!! 2 évig a Müllerben kapható 3000 Ft-os szemöldök festéket vettem, ami annyit ért mint halottnak a csók. Ez viszont 650 Ft-ért ugyanazt a hatást és tartósságot tudja, mint amit a kozmetikusom csinál. Műszempillám van, amit 3 hetente töltenek így akkor a kozmetikus festi a szemöldököm és a következő töltésig félidőben festem én ezzel. Ergo 1,5 hetente van festve és semmi gond nincs vele. Ráadásul nagyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Jucimano

2021. január 17.

Én 550 Ft-ért vettem (Szeged, Kincses Sziget), megörültem a henna szó láttán, mert a hajamat is henna porral festettem, és nagyon szeretem. Azonban az összetevőket nézve valóban nincs benne egyáltalán henna, pedig nagy betűkkel rajta is van a dobozon... :(
Emiatt csalódtam, viszont maga a termék szerintem használható. Nekem elég kevés kell belőle, pedig az elég sötétbarna, már-már fekete hajamhoz én két-három rétegben szoktam felkenni, hogy elég sötét legyen, meg én szeretem, ha hangsúlyos a szemöldököm és jobban megfogja a bőrt is. Így is még alig fogyott belőle. A végeredmény egészen szép szerintem. 1-1 arányban kell keverni az aktivátort és a krémet. Én 10-15 perc helyett inkább 20-ig szoktam hagyni, úgy egy picit sötétebb lesz és talán jobban is fog. Letörlöm vattával és utána a következő réteg. Egy kicsit csíp a felvitelkor, de utána semmi gond vele, legalább egy kis argánolaj meg ricinusolaj került bele, talán ettől puhább tapintású a szemöldököm. A tartóssága sem rossz, pár napig tart a bőrön, az ujjamat is jól megfogja. Persze fürdésnél, főleg dörzsöléskor lejön a bőrről, a szálakon viszont még látszik tovább. Azért én rosszabbra számítottam ezt illetően.
Én azt mondom, hogy most elhasználom, de nem fogom újravenni, mert egy sokkal természetesebb, vegyszermentesebb megoldást szeretnék. Viszont összességében az árához képest meglepően jó, így akinek sos kell valami vagy éppen már nincs a hónapban pénze másra, annak ez megoldás lehet. Viszont a henna hiánya és a rengeteg kemikália miatt nem igazán ajánlom hosszútávon.

UPDATE: -1 csillag. Nem ajánlom egymás utáni hosszabb használatra sok rétegben. Kikezdte a bőröm rendesen, amikor 4-5 naponta felraktam, lehámlott a bőröm és napokig piros volt, fájt. Most egy hét szünet után megint felraktam, ismét normális a bőrömön, nem csíp egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Floriszita92

2020. május 28.

Jó nagy kamu. Nem henna, hanem valójában hajfesték. Csak egy egész doboz hajresték árában árulják. Köze nincs a hennához

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.