Revers Cosmetics

Ár:   1385 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DistressedMaszat, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Folyékony ásványi alapozó, mely azonnal és látványosan kiegyenlíti a bőr tónusát, elfedi a bőrhibákat. Ultra-természetes matt és hosszan tartó hatással, azonban mégsem tompítja le a bőrt. Ásványi formulájának köszönhetően nyugtató tulajdonságokkal bír, alkalmas minden bőrtípusra, a legérzékenyebbre is.

macskaszem08

2018. szeptember 21.

Én egy világosat és egy sötétebbet is rendeltem, mert nagy különbség van a nyári és téli arcszínem között. Így tudom keverni az éppen aktuális bőrszínemhez. Kevés kell belőle, jól kenhető, sokáig elég lesz :-) Meg vagyok vele elégedve, éppen jó a fedése, nem lettem tőle ragyás. Árban tökéletes, vettem már drágábban olyat, amit nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Kata2017

2018. szeptember 9.

Nagyon jó alapozó az árához képest,jól fed,elég matt,kevés is elég belőle,csak én makeup plazaból rendeltem és túl sötét színt választottam. Azért elhasználom valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

DistressedMaszat

2018. március 24.

Peach árnyalatban vettem. Picit sötét volt de púderrel világosabb lett. közepes fedésű nem volt maszkos. Vettem volna még világosabbat de ahol vettem bezárt, pedig kíváncsi lettem volna hogy a saját szinembe mennyire lett volna jó. Ár érték arányban szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Betaine, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.