Revlon

Ár:   2000 Ft és 4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 9.

Ár:   2000 Ft és 4000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illat­család: orientális-virágos

Illatjellemzők: viola, rózsa, őszibarack, gyöngyvirág

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Csutak

2021. november 19.

Nagyon finom, édes-virágos illata van. Fragin az illatjegyek között méz is szerepel és néha ezt is lehet érezni rajta. :) Nekem nagyon tetszik, most ősszel biztosan használni fogom. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

zsuzsa58

Korcsoport: >54
2018. november 8.

Most kaptam, első próba,első érintkezés a bőrrel.......a 50-70-es évek kozmetika és fodrászüzletei,az igazi női-férfi fodrászatoké :) ahol az illatok sokasága terjeng a levegőbe, ahol a hajlakk illata keveredik a kozmetikából kiszivárgó arcpakolások illatával :) leszáradás után pedig olyan úri dámás :) nem egy több ezres illat,nem is nyári, mégis tudni kell viselni. Valaki említette a régi 80-as évek vörös Impulse Panthere deo illatát.... igen, valóban hasonlít, de engem mégis a fehér király liliom illata fogott meg, habár az okosok szerint nincs is benne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 8.

blackrose

2018. október 12.

Ahogy olvasom a kommenteket egyesek szerint idős nèni illata van. Igen, engem is emlèkeztet a nagymamámra,az anyukámra akik már használták ezt az illatot. De ez nem "öreges" illat. Ez egy klasszikus nőies illat, számomra az igazi nő illata. A családom nőtagjaiè,akik erősek ès tisztában vannak az èrtèkükkel, akik számára első a család. A klasszikus nőiessèget kèpviselik. Ès èn is ezt tartom követendő pèldának. Gyerekkoromban imádtam ezt az illatot, számomra nem kèrdèses hogy èn is hordani fogom, s remèlem tovább tudom majd adni ezt a hagyományt. Meg kellett èrnem hozzá.Maga az illat nem túl tartós, de nem is azt várom hogy fojtogassa a környezetem. Egyszerűen èl a bőrömön, kellemes nem tolakodó. Sok-sok ölelès ès a szeretet illata. Vègre itt vagy a polcomon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Edina1313

2018. július 29.

Egy jó kis illat, és ár érték arányban is kitűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Egy jó kis illat, és ár érték arányban is kitűnő.

Kodi

2017. augusztus 13.

100-ból egy esetben megtörténik a csoda: lehet találni hozzá nem buggyant tesztert is. Számomra ő egy modern klasszikus, vegytiszta '80-as évek, amikor, idézem a bátyámat, a lányokat "Impulse sprével és Charlie parfümmel bolondították a dollárboltban". Pont olyan, mint a vörös Panthere Impulse deo, de nem a most kapható változat, hanem a régi. Könnyített pézsmás, fűszeres virágcsokor. Kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

d.krisztina

2017. május 6.

Up: Nem tartós. 😒 Hatalmas robbanás után gyors illanás. Lehetne intenzívebb. Ez így három csillag csak.

Szeretés van. :) Egyáltalán nem nyanyás vagy régimódi rajtam, napok óta próbálgatom. A Red Doorhoz én nem érzem hasonlónak, talán csak a méz emlékeztet kissé. Viszont hülyének fogtok nézni...sebaj...nekem Ange ou Demon-hoz hasonló illat, illetve arra erősen emlékeztet. Méginkább a kistesója, a fehér Arthes illat fedezhető fel benne, abban van valami gyógynővényes, fűszeres vonulat. Nem teljesen azonosak, de a bőrömön nagyon egy irányba mozognak. Én se hinném, ha nem tesztelném a két kezemen éppen mindkettőt. És nincs tévedés. Rokonok. Rajtam. Bár nálam sok parfüm viselkedik a szokottól eltérően. Emiatt kap csak négy csillagot. :( Annyira akar az ember végre valami új illatot, de be kell látni, minden hasonlít valamire. :) Van viszont benne valami rágógumis jelleg, olyan mint anno a Donald rágó volt, ez tetszik, na ez végre semmire sem hasonlít. :) Emiatt én most ezt viselem, és bár már kezd nagyon jó idő lenni, nem sok nekem. A tartósságát még kísérletezem, de van az üvegben bőven, spórolni nem kell vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Yubiri

2017. április 15.

Ha nem érzem meg az egyik kolléganőmön ezt az illatot és rá nem kérdezek, hogy mit használ, biztos, hogy soha nem szagolom meg ezt a parfümöt.
Az első pár percben erős, szúrós, fűszeres virágillat, de kb. 10-15 perc múlva kiadja az igazi illatát, ami egy puha, megnyugtató, krémes, virág (szegfű?) illat.
Tartós illat és hatósugara is van.
Bár egyik illatjegye sem egyezik, de szerintem egy az egyben Oriflame Lovely Garden illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Tartós illat és hatósugara is van.

PerfumePippi

2017. február 27.

Nyáron, és most is tesztelgettem pár Charliet. Szerintem ez az a márka, amit szigorúan tilos kifújás után értékelni, beszimmantani, mert akkor még csalóka látszatot keltenek, és kell vagy fél óra, mire megmutatják igazi arcukat.
Nyáron ez a parfüm nem tett rám mély benyomást, egy kínlókodó virágillatra emlékszem. Most viszont! Meg merem kockáztatni, hogy ez működik a legszebben rajtam az összes között. Ez egy gyönyörű, telt virágcsokor - ennyiben régimódi is; ugyanakkor simulékony, finom, lágy. Édes, de nem bódító, és nekem nagyon picit rágógumis jellegű, mint a Vanderbilt. Az én bőrömön nem olyan erős, mint a nagyasszonyos vintage-kartársnői, de úgy sejtem, szépen lehet rétegezni ezt az EDT-t. Klasszikus, virágos komfortillat, az ár-érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

nusi96

2016. december 7.

Ez édesanyukám kedvenc parfümje és hát az évek során nekem is szívemhez nőtt. Az illata valahogy összekapcsolódott az otthon fogalmával. Mindig van egy üveggel belőle a polcomon a rossz napok esetére. Egyszerűen megnyugtat és felvidít az illata, ami mellesleg nagyon tartós. Vagy egy héten keresztül érzem az illatát a sálamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Lea2

2016. október 9.

Kb 10 parfümöm van, de ez az egyetlen ami bármikor bármilyen alkalomra jó. Nem túl virágos, nem túl fűszeres, és van benne valami izgalmas. Nem is tucat illat. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.