Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2013. január 24.

Illat­család: virágos-friss-citrus

Illatjellemzők: gyöngyvirág, mosusz, zöld jegyek, fás akkordok

egeresi47

2019. május 12.

Anyukám szeretette meg velem, az elején rendkívül módon ellenkeztem ellene, mert anyukám a Redet használja, de utána megszeretem az illatát. Tőle kaptam 2 dobozzal, azóta is ezt használom.
Szerintem az illata viszonylag tartós, szerintem én azért nem érzem mert már hónapok óta használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Jeg79Virag

2019. április 1.

Fantasztikus illat, nagyon imádom! A legjobb az összes hasonló között. Friss, üde, szerintem tartós is és nem tolakodó, habár ahhoz, hogy sokáig körüllengjen, elég sok fújásnyi kell belőle egyszerre (én ruha fonákjára szoktam fújni, esetleg hajra, nem a bőrre). Azonban nem áll el sokáig az üvegben, nagyon hamar megromlik, erre figyelni kell, mert jó nagy üveg, sok van benne, így sokáig elég lenne, csak hát addig nem bírja ki! Ez nagy hátrány, javíthatnának rajta! :( Az ára ezért mindenképp megéri, ha a felét bírom elhasználni, akkor is. (Mindig többféle parfümöt váltogatok és használok, aktuális kedvem és hangulatom szerint, ezért egy-egy üveggel évekig kitart.) Már többször vettem újra, mert egyik kedvenc illatom, de az akciókat mindig kilesem. A környezetem is szereti, mindig kérdik, mi ez rajtad. :)
Emlékszem, egy régi munkahelyemen, vagy 20 évvel ezelőtt én is úgy kérdeztem rá a mosdóban egy lánytól, hogy mit fújt magára, mert nagyon jó, elájultam az illattól. Akkor szerettem bele és maradt is a polcom hű társa azóta is, noha azóta kerültek mellé más illatok is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Kodi

2017. július 21.

A koncepció nem rossz, könnyed, locsolnivaló, citrusos-körtés illat nyárra, amit nem kell sajnálni, lehet öntözni. A tartóssága viszont hihetetlenül gyér, én öt perc után nem érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

adrica

2017. május 2.

Nagyon tetszett beautifullife véleménye, főleg a Vitay Georgina-s hasonlata! Anyukám jutott az eszembe, na ő olyan "jó kislányos" figura egész életében, sajnos jutott belőle nekem is egy jó adag, és sikerült a nagyobbik lányomba is örökíteni. Úgy kell noszogatni, hogy rosszalkodjon már egy kicsit, és ha netán nagy ritkán elfelejt egy leckét megírni, az nem a világ vége. Anyukám nem tudom mitől, de az idén nagy gyöngyvirág lázban ég, úgy hogy lehet, ezzel a parfümmel lepem meg Anyák napján. Örültem amikor azt a szót használtátok, hogy nem tolakodó, így remek lesz orvosi vizsgálatokra is, sajnos 60 felé többet jár az ember oda mint a közértbe. Számomra kellemes volt ez az illat, de be kell valljam a véleményem legalább 10 éves emlék, amikor Dédikémnél szagoltam, nála elhatároztam, hogy egyszer beszerzek belőle. Aztán nem lett belőle semmi, na de majd most. Lesz legalább kitől csenni.

Up: Nem, mégsem lesz jó jóanyámnak, mert dinnyét is érzek benne. A hétvégén a Rossmannban kipróbáltam, és nagyon dinnyésnek ítéltem meg. Anyukám viszont kifejezetten nem szereti a dinnyés illatokat. Viszont 3szori lemosás után is érződött. Levakarhatatlan, ami pozitívum. De sem nekem nem jött be, sem Anyumnak. De lepontozni nem pontozom, mert friss illatkategóriába tartozik, sokáig tartós, és az ára is pénztárca barát nagyon. Nekem ugyan nem nyerte el a tetszésemet, de ez egyéni ízlésvilág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

zahraa

2017. április 23.

Baratnom evekkel ezelott nagyon szerette, szuletesnapjara megkapta tolem, de engem nem varazsolt el... Nem vagyok egy illatsznob, de nekem errol tenyleg az az olcso pacsuli jut eszebe, amit Husvetkor a pasik kezebe nyomnak "Nesze, ezt elfujkalhatod" alapon. Jellegtelen, eros, nincs egy olyan karaktere ami miatt az embernek felcsillan a szeme, es kifujva boron sem szelidul meg, nem is fog meg.
Tartossagarol nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Tartossagarol nem tudok nyilatkozni.

PerfumePippi

2017. február 27.

Jaj, sírni tudnék ettől az illattól - csak sajnos nem a boldogságtól. Többször próbáltam már tesztelni a Charliekat, mert kinéztem magamnak a Goldot (de úgy tűnik, az sem működik igazán rajtam), de ez a Silver!...(hatásszünet) Szóval, először nyáron fújtam magamra, de akkor leginkább nem éreztem semmit, azt hittem, a meleg miatt van. Most éreztem...(2. hatásszünet) Engem leginkább valami elmaszatolt vécéillatosítóra emlékeztet, de mégsem az. Néhol olyan, mintha a Blue-t akarták volna hígítani, aztán...Háááát! Megnéztem az illatpiramist a Fraganticán. Gyümölcs és virág. Rajtam semmilyen gyümölcs nem jelenik meg, helyette ez az elmaszatolt virág-szerűség, amit beborít valami meghatározhatatlan, koszos kámforos-ánizsos izzadság-érzet. Ez valami borzalmas rajtam...megyek, lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Naomi26

2015. május 16.

20 éves korom óta mindíg vissza-visszatérek hozzá, mert üde nőies de szolíd, nem kirívó illatnak tartom.100ml átlagban 1500 ft-ért nagyon jó ár bár mint tudjuk nem felső kategória és a tartóssága sem a legjobb. De valószínűleg azért száz ml, hogy naponta sokszor nyúljunk hozzá ha kedvencünkké vált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

babuka99

2015. február 7.

Végre egy nem taszító, igazán fiatalos illat a Charlietól! Mint mikor fellélegzel és örülsz, hogy végre tavasz van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

muse

2013. október 13.

Birtokomban van egy 100 ml-es, kb. 15 ml hiányzik belőle. Jelképes összegért megválnék tőle, elsősorban budapesti átvétellel. :)
Az illatról annyit, hogy erőteljesen uralja a mósusz, amit valaki vagy nagyon finom tisztaságillatnak érzékel vagy vallatni lehet vele. Én az utóbbiak táborát erősítem. Egyébként kellemes, összeszedett, valóban tavaszias komfortillatról beszélünk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

beautifullife

2013. augusztus 3.

Remek illat.Ez a Charlie nem mamás illat?Szerintem egyik sem..oké a Blue fertelmes,de azt egyetlen egy korosztályon se tudnám elviselni,a Gold-ot lehet megveszem.Na de erre rátérve ez finomra sikeredett.Ez valóban hordható fiatalok számára is.Nagyon korrekt,hogy 100 ml-t kapunk 2000 párszáz forintért (de mellesleg a Rossmann folyamatosan akcióban tartja valamelyiket..ezért is hittem azt régebben az újságot lapozva,hogy ez biztos valami bóvli cucc lehet)Ez nem az a többi Charlie-ra jellemző erős illat,viszont igaz a tipikus tartós Charlie védjegy.
Ahogy így olvasom az illatjegyeket,valóban a gyöngyvirág a nagyon domináns.Nem tolakodóan édes.Ezt nyugodtan lehet venni ajándékba szerintem,mert viszonylag egy olyan semleges illat,ami bőrtípustól függően rendkívüli eredményre tehet szert.Évszakban neki a legmegfelelőbb a tavasz(hisz gyöngyvirág az alapja :) ),de így egész évben is elhordható,hiszen szerintem a téli,fülledt parfümöket nem szabad nyárra,késő tavaszra,kora őszre használni.Mivel viszonylag semlegesnek tartom,bárkin eltudnám képzelni egy kis fantáziával: az anyuka,aki mindig fésüli kislánya haját és mesét olvas neki;a tini,aki fodros ruhájában,fonott hajával kitűnő tanuló(A Matula iskola növendékeit képzelném el ilyenbe :) ).Aztán ennek a szerény vonalnak egy kis extrémbe való áthúzása is lehetséges: lehet,hogy ettől érzi magát nőnek a gothikus-punk lány,aki a stílusát erőteljesen megmutatja öltözködésében?Lehet. :)Azért a szélsőgétől eltérve,ez számomra Vitay Georgina illata. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Amyl Cinnamal, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 60730, CI 42090

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.