Revlon

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,55 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. november 27.

Kiszerelés:   2,55 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, gazdagon hidratáló színezett ajakbalzsam.

Termékteszt: A Revlon ajakra való sminkjei

karli

Korcsoport: < 18
2019. május 28.

Nagyon régóta vágytam rá, örülök, hogy már nálunk is lehet kapni, de én egy kissé csalódott vagyok. Berry Smoothie árnyalatot vettem meg, imádom a színét, természetes, nem kopik le hamar, ápol, de azért ebben sem egyedülálló. A csomagolás borzalom, lehet, hogy csak én fogtam ki egy rossz példányt, de nekem forog körbe a rúzs, meg elmozdul jobbra-balra, ezért összekenődik ahogy visszatekerem, illetve úgy kezdődött, hogy nem akart visszatekeredni. Ehhez a minőséghez képest drága, ennél olcsóbban jobb minőséget is lehet kapni, pl az Astor Soft Sensation Lipcolor butter-el én elégedettebb vagyok. A fent említett ár nem tudom hol létezik, a müllerben ha jól emlékszem 3300 körül van, szerencsére 20%-al olcsóbban jutottam hozzá. Sajnálom, mert van még pár szín ami tetszik, de az említett probléma miatt elment a kedvem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 28.

random

2019. március 9.

a 040 red velvet-et kaptam nemrég ajándékba. elsőre igencsak meglepődtem, ugyanis ez nem afféle halványan színezett ajakbalzsam, amit tükör nélkül is fel lehet applikálni, nem, ez kérem ajakbalzsam létére igencsak gazdagon pigmentált - a catrice régi géles rúzsára emlékeztet, de nem olyan "csúszós" és egy kicsit jobban puhítja a számat. sajnos, ahogy várható, kopik, főleg iváskor, de azért nem vészes. olyan kis mindennapos rúzshelyettesítő piros szín, el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Kremcica

2017. december 25.

Update:
Végre végre végre elfogyott. Eleinte tetszett, de nagyon ragacsos volt az állaga ami egy idő után nagyon zavart. A színével sem voltam teljesen elégedett, ez az élénk piros nem én vagyok.

Nekem 063 wild watermelon árnyalatom van, ami konkrétan tűzvörös. Jól pigmentált, de nem annyira mint egy rúzs inkább szájfény- szerű, így nem túl sok ez a szín. Krémes állagú,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Update:

Dea

2017. december 25.

Nem rossz kis színezett balzsam, jól hidratál, szeretem a csomagolását is, bár szerintem kicsit túlárazott, illetve, mivel nem cf ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Black Fairy

2017. szeptember 15.

Red velvet van meg, nem kedvelem...
Olyan nehézkes az állaga, kényelmetlen viselni, ragad, kicsit szárít is és a semmitől lekopik úgy két órán belül FOLTOKBAN...
Teljesen másra számítottam, de legalább a színe szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Red velvet van meg, nem kedvelem...
Teljesen másra számítottam, de legalább a színe szép.

CeCeDrake

2017. szeptember 5.

Pink lemonade és wild watermelon színekben van nekem. A halvány rózsaszínt alig használom (pink lemonade), viszont a wild watermelon hetente előkerül. Amit utálok bennük, hogy mindkettőnek tönkrement a "tekerője", szóval ilyet többet nem veszek. A színek csodásak, ápol, kellemes viselet. Nem egy szuper tartós darab egyik sem, viszont a célnak megfelel. Ami pozitív, hogy szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Lina14

2017. január 21.

2 árnyalatom van, a 035 candy apple és a 063 Wild watermelon. az első egy pirosas narancs, a második egy pinkes rózsaszín. szép fényes a finisük, a fedésük közepes, a fény leitatása után lehet szépen rétegezni, akkor egy zselés hatást érünk el vele, de biztosan nem az a darab, amit tükör nélkül megpróbálnék feltenni, mert ahhoz erős a fedése. nagyon finom édeskés az illatuk, hidratálnak is egy kicsit, a kerek, nyesett végükkel még barátkozom, de a csúcsával szépen fel lehet tenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

rata.sum

2016. november 23.

Két árnyalatot ismerek, teljesen eltérőek érzetre.
A 063 Wild Watermelon vad piros szín, viszont mivel ez nem egy agyonpigmentált rúzs, inkább ajakvaj, áttetszően is felvihető. Újabb réteggel a szín felerősödik. Használata kellemes, könnyedén siklik az ajkakon. Önmagában nekem nem elég az ápoló hatása, de aláhidratálva tökéletes. Sajnos az árnyalata nem az igazi számomra, ezért nem nyúltam érte sokat. A picit cseresznyésebb-bogyósabb pirosak sokkal jobban állnak, ez valóban watermelon árnyalatú. :) Úgy döntöttem, megválok tőle.
A 025 Peach Parfait egy nagyon szép natúr szín, de a másikhoz képest jóval szárazabb érzetet hagy, mindenképp alá kell ajakápolózni. A csillámokat kicsit nagynak találtam benne és sajnos néhány nap egymás utáni használat után menthetetlenül kiszárította az ajkaimat. Kár, mert szinte bármilyen nem szájhangsúlyos sminkhez illik. Őt már továbbpasszoltam.
Eddig kettőből kettő nem igazán vált be, bár teljesen eltérő okokból és inkább csak szubjektív szempontok miatt. Így csak egy csillagot vonok le, de nem valószínű, hogy veszek még bármilyen színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Két árnyalatot ismerek, teljesen eltérőek érzetre.

pixxie94

2016. november 11.

Kellemes viselet, kellemes szín (wild watermelon árnyalatban van meg), viszont az ára igen borsos egy színezett ajakápolóért, és elég kevés van benne. Egy árnyalatban van meg, azt elhasználom, de ennyi pénzért nem veszek másikakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

adryennbeauty

2016. október 24.

A 035-ös Candy Apple árnyalatban van meg nekem.
Amit ígér, azt be is tartja.
Könnyen siklik az ajkaimon, nem ül be az apró ráncokba, csodaszépen fénylik, mintha szájfény lenne.
Nagyon szeretem ezt a rúzst. Nem szárít, hidratál és építhető.
A színe nagyon szép, jól pigmentált.
Olyan, mint egy szájfény, de mégis tartósabb.
A tartósságát egy átlagos rúzshoz tudnám hasonlítani. Egy nap többször újra kell kenni, mert az evést egyáltalán nem bírja. Szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

A 035-ös Candy Apple árnyalatban van meg nekem.
Amit ígér, azt be is tartja.
Nagyon szeretem ezt a rúzst. Nem szárít, hidratál és építhető.
A színe nagyon szép, jól pigmentált.
Olyan, mint egy szájfény, de mégis tartósabb.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.