Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. január 8.

Kiszerelés:   3,7 g
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag szín és könnyed viselhetőség jellemzi.

erika81

2014. szeptember 4.

2014.09.04.
Megérkezett mind a két rendelt szín. A Rasperry tényleg málnás. Valami meseszép! Viszont hétköznapra, babát sétáltatni, gyerkőcöt iskolába vinni kicsit erős, ezért egy papírzsepkendőre ráharapok felkenés után, vagy ecsettel viszem fel (attól függ mennyi időm van). Így is szép színe van, csak egy picit tompább a végeredmény. De eljön még az az idő, hogy "normálban" használhatom! :)
A Hazelnut pedig ahogy a neve is mutatja egy barnásabb szín, de nem csokoládé barna. Kicsit féltem tőle, hogy túl sötét lesz, de szerencsére nem így lett! Ő is nagyon tetszik!
Mind a 3 szín nagyon tetszik, csak azt sajnálom, hogy elég körülményes beszerezni őket. Kinéztem még pár árnyalatot, de azt hiszem egyenlőre ennyinél megállok! :D

2014.08.22.
A 035-ös Blush árnyalathoz sikerült hozzájutnom! Wishes tesztje alapján nagyon tetszett. Az én számon egy picit barackosabb a színe, de így is nagyon szép. Természetes. Könnyű felkenni, ugyan nem a legtartósabb rúzs, de engem ez nem zavar. A külseje kifejezetten tetszetős. Úton van még a 045-ös Raspberry és a 050-es Hazelnut árnyalat is! Ezek már elméletileg pigmentáltabb színek. Remélem rendben, mielőbb megérkeznek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

2014.09.04.

2014.08.22.

aliz1105

2013. november 3.

Szeretem, ahoz kepest, hogy nem olyan kemény, elég tartós.Fényes, de épp csak amennyire kell, nem az a ragacsos , szétkenodos fajta,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

katalinmyy

2013. május 8.

Két árnyalatom van meg. Jó krémes állaga van és nem szárítja a szám. Nagyon szép színek, de sajnos nem tartós :( 3 eurót megért darabja. Elhasználgatom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

tuzgyujto

2013. február 12.

Két nagyon hasonló árnyalatom van belőle, az egyik a Soft Rose, a másik a Mauve. De talán nincs értelme külön beszélni róluk. Rajtam mindkettő nude, szupertartós és gyönyörű. A csomagolása igényes, imádom, hogy nem kell fejjel lefelé tárolni, mert látszik a színe a tetején. Nem szárít, és 3 euroért vettem, imádom, imádom, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 12.

wishes

2012. március 4.

Kényelmes mértékben krémes, szépen pigmentált és viszonylag tartós rúzs. A csomagolása nagyon igényes, nagyon tetszik a Chanelre hajazó a REVLON véset a rúzson :) Nekem a szaténos finishű Blush árnyalat van meg, ami máson szerintem natúr lenne, de az én piros számon és fehér bőrömmel úgy néz ki, mintha kissé erőteljesebb lenne az ajkaim színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecyl Neopentanoate, Hexyl Laurate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Dimethicone/ Bis-Isobutyl Ppg-20 Crosspolymer, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isodecyl Neopentanoate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Squalane
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isopropyl Titanium Triisostearate
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Tartósítószerek: Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0