Revlon

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   Müller

A legújabb formulájú ColorStay concealer segít, hogy akár 24 órán keresztül tökéletes legyen a sminked. Észrevehetetlenül biztosít teljes fedést bármely bőrhibán és a szem alatti sötét karikákon.

pnkvln

2018. december 15.

Én ezt amerikában vásároltam, így minőségben lehet minimálisan eltérhet a magyartól, viszont elégedett vagyok vele! Használtam már sok korrektort, az összes gyorsan kifogyott, ezt viszont milliószor kenem magamra és még azóta sem fogy ki. Tartósságát tekintve szerintem maximálisan tartós, az illata sem rossz, és a fedése is tökéletes, egyáltalán nem néz ki úgy a fejemen, mintha lenne rajtam korrektor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

nika15

2018. január 5.

Számomra egy nagyon jó korrektornak bizonyult elérhető áron. Szeretem, hogy nagyon jól lehet vele a szemalatti rész kivilágosítani, tartós és nem ül be a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Odil

2016. november 11.

Én tök elégedett vagyok vele. Jó konzisztencia, szín, fedés, tartósság, és nekem nem ül be semmimbe, kifejezetten természetes és szép. Plusz mintha hidratálna is, amiért külön hálás vagyok. Rosszat abszolút nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Essie

2016. május 28.

Az alapozóját nem ismerem, de ezt a korrektort kb. 2 hete használom, és nekem egész tartósnak bizonyult, nem mondom, hogy nem kopik, de ahogy megfigyeltem, azért az anyag nagy része még nap végén is ott van, ahová kentem reggel (és ez nálam általában 14-15 órát jelent). A 03-as light medium árnyalat van meg, ami télen lehet, hogy kicsit sötét lenne, de most jó, kicsit sárgás tónusú. Tetszik, hogy van benne szalicilsav, mivel azért akad 1-2 pattanás időnként az arcomon, amiket egyébként szépen elfed, és semmilyen irritációt nem okoz. A szem alatti táskák elfedésére még nem igazán használtam, oda inkább még elhasználom a Bourjois healthy mix korrektorát, az hígabb és világosabb is, jobban való oda. (Egyébként a Bourjois korrektora helyett választottam ezt a Revlont, mivel a Bourjois elég hamar elkezdett lekopni, és nem volt valami tartós, hozzá képest ez a Revlon sokkal jobban a bőrön marad.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

biusjj

2016. február 29.

Az itthon kapható legvilágosabb árnylatot vettem meg. Szépen fed, de sajnos gyorsan átfényesedik és nem túl tartós. Reméltem, hogy olyan minőségű mint az alapozója, de sajnos nem. Egynek elmegy, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

zorra

2015. december 4.

Az alapozó rengeteg jó értékelése alapján gondoltam, hogy a Revlon korrektor jó választás lehet. Tévedtem. A színt ugyan sikerült eltalálnom tehát az pozitívum, hogy alapozó nélkül is szépen illeszkedik a bőrszínemhez de itt meg is áll a történet. Érdekes, kicsit csípős érzés mikor a szem alatti területre fölkenem, a fedése nem túl erős, tehát önmagában nem tünteti el a sötét karikákat. Sajnos viszonylag hamar beleül a redőkbe, így biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

linszu

2015. május 6.

Jó ideje már, hogy használom és sajnos akármilyen technikát is alkalmaztam, az eredmény pár percen belül mindig ugyanaz lett. Beült a ráncokba és még egy kis "utókezelés" után is képes összeállni az aprócska helyeken. A fedése nem rossz, a színével annyira nem vagyok megelégedve, illetve, nekem úgy tűnik, nehezen szárad. A ColorStay családon belüli alapozóval összehasonlítva nudli. Elhasználom még ezt a keveset, de többet nem veszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.