Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elve, Módosítva: 2014. május 30.

Bőrtípus:   Normál

Hab állagú ásványi alapozó

• friss, könnyed érzetű
  • akár 16 órán át tart

elve

2014. május 20.

A Colorstay szép véleményei után elkezdtem keresgélni,honnan tudnám azt beszerezni,de közben rátaláltam a Mousse változatra. Valahogy ez szimpatikusabbnak tűnt,úgyhogy ebayről beszereztem.
A választott árnyalat kicsit sötétnek tűnt a tubusból,kicsit világosítottam rajta egy világos alapozóval. Kombinált a bőröm,a szárazabb területekre kentem fel egy kis hidratálót,ezután kezdtem felvinni az alapozót. Szépen lehet vele dolgozni.Érdemes a tubust jól felrázni használat előtt,ugyanis hajlamosak szétválni az összetevők,de ez nálam annyira nem nagy baj. Szép egyenletes a fedése,nem nehezül rá az arcomra. A tartósságával is meg vagyok elégedve,kicsi púdert én mindig használok, azért pár óra elteltével kicsit átfénylett az orromon,de ez nekem megszokott. Szerintem nyáron is be fog válni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Serica, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.