Revlon

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ametiszt, az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Müller

Selymesen csillogó, egymással harmonizáló árnyalatokból álló paletta. 3 színösszeállításban kapható.

Lilka

2021. február 21.

Nekem a bronzos - barnás árnyalatban van meg és bronzosítonak használom, highliterként az arcomon nem igazán tudna mukodni. Viszont bronzosíto szinten nagyon jol teljesít, tartos, nem foltosodik, nagyon szépen terul el az orcáimon, aki jo áron szertne beszerzni egy jo kis bronzosítot, annak nagyon tudom ajánlani. Nem tartalmaz gagyi csillámokat, de egy szép fényt biztosít az arcnak, kicsit sárgás az árnyalata, ígyhát kontúrozásra nem ajánlanám. Drogériás szinten kiemelkedo termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

varnaim

Korcsoport: >54
2020. április 8.

Itt a Krémmánián jutottam hozzá egy 020-as árnyalathoz. Inkább a szemhéjamra használom, mert a highlighterek használatához túl béna vagyok. :) Viszont a szememen nagyszerűen mutat, már többször kérdezték tőlem, hogy mivel sminkeltem ki magam, mert annyira jól néz ki, finom, visszafogott, mégis elegáns...:)) Csak azt sajnálom, hogy hogy a többi színt nem tudtam eddig megszerezni magamnak. Ha valakinek lenne eladó, jelezhetné felém :))) ja és a 020 árnyalatot is szívesen megvenném tartalékba ...hogy sose fogyjak ki belőle :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 8.

borbelyfruzsi

2018. január 1.

nagyon-nagyon szeretem, kicsit csillámos, de nekem emiatt még jobban tetszik. a 020-as árnyalat van meg, már a neve miatt is megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

mujerconfused

2017. június 13.

Szintén Pixi, nem igazán használok highlightert, kipróbáltam ugyan magamon, de túl csillámosnak találom, felraktam eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

katuc77

2017. március 30.

Pixiboxban jutottam hozzá a 020-as Rose Glow/Eclag Rose árnyaltú palettához. Először nagyon megörültem neki, mert nagyon szép színeket találunk benne. De mikor kipróbáltam... őszintén megmondom, nem nagyon tudom, hogyan is lehetne szépen használni ezt a palettát. Próbáltam pirosító ecsettel, a színeket keverve felvinni. Ez azért nem jött be, mert a pigmentáltsága nem igazán jó, magából a színből semmi nem látszott az arcomon, viszont a csillámok annál inkább. Ha az ember próbálja építgetni, nyilván a csillámok is több rétegben kerülnek fel az arcra, így az egész fejem csillogott. Majd próbáltam úgy, hogy a két matt árnyalatot egy kisebb fejű ecsettel felvettem, azokat az orcákon körkörös mozdulatokkal dolgoztam el, majd a csillogó highlight árnyalatokat egy másik ecsettel, kifejezetten kiemelésre használtam. Az eredmény így már valamivel szebb lett, de a pigmentáltsággal így is vannak gondok. Még tesztelgetem, próbálgatom. Kidobni biztosan nem fogom, de azért annak örülök, hogy nem az üzletben vásároltam meg teljes áron, mert az biztos, hogy az itt feltüntetett 3390 Ft-ot nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

szabcsi0502

2017. március 23.

020-as Rose Glow árnyalatban van meg. Hát nem lesz a kedvencem az biztos. A dobozban nagyon szép színei vannak, de felkenve már alig pigmentált. Sokat kell belőle használni ahhoz hogy látszódjon bármi is. Nagyon porzik így már emiatt sem vagyok megelégedve vele. Az asztalt minden használat után le kell törölnöm mivel mindenhova jut belőle csak oda nem ahova kellene. Ettől függetlenül elfogom használni,nem fogom kidobni. Egy laza hétköznapon ahol az ember nem sminkeli magát olyan élénken, mint pl egy hétvégén vagy szórakozóhelyre, ott még megteszi. Ja és minden csillámos lesz tőle, még a homlokom is :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

lux

2016. március 10.

Nem szeretem. En a highlightereben azt preferalom, amikbol eleg egy hangyanyi, es maris szep termeszetesen ragyogo orcat kapok. Ezzel szemben e termeket hasznalva hatalmas csillamokat latok csak az arcomon, egyeb szinezo hatast nem veszek eszre. A rozsaszines van meg, szinei nagyon hasonlitanak a Bobbi Brown-hoz. Hasznalgatom, mert nem szeretnem, hogy pocsekba mennyen, ajandekba kaptam, de biztos, hogy legkozelebb meg igy sem fogadom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

zsuzsoka0925

2016. január 22.

Háromféle highlightert próbáltam eddig: ezt a Revlon palettát, Pupa stay gold! highlightert és Catrice treasure trove arany púdert(teljes arcon púdernek szerintem sok, de highlighternek pont jó).
Mindhárom más színárnyalat és mindhárom gyönyörűen fest felkenve, de amihez minden reggel húz a szívem, az a Revlon.
Annyira szép, meghatározhatatlan színe van az arcomon, hogy 10-ből 8-szor ezt választom sminkeléskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

eperkonzerv

2016. január 11.

A Medium összeállítás van meg, ami sajnos nekem picit sötét. Az elnevezés nekem fura, szerintem ez nem feltétlenül highlighter paletta, a középső színek kifejezetten bronzosítónak tűnnek. A világosabb színeket próbálgattam highlighterként, igazából jól működnek, szépek, tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 Lake / CI 15850
Tartósítószerek: Sorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.