Revlon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   1000 Ft   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillabo, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. szeptember 17.

Kiszerelés:   1000 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

széva

2018. december 9.

680 red van nekem. Minimális kopással egy hete van a körmömön,igaz fedőlakkot mindig használok. Szerintem a keskeny ecset ellenére is jól kenhető és szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

adri0419

2018. február 3.

Nekem is a Revlon Red van meg, szerintem gyönyörű szép színe van. Tartósságát tekintve is szuper, több napot is kibírt pattogzódás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

chilipepper

2017. december 9.

A Revlon Red színűt kaptam ajándékba, és nagyon elcsodálkoztam, milyen jó kis körömlakk. Könnyen felvihető, elég egy réteg és nagyon tartós. Simán felveszi a versenyt a 3-szor drágább lakkokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Tanja88

2016. december 26.

Nekem egyáltalán nem váltak be.
2 árnyalatban van meg és mindkettőnek szép a színe, de lassan szárad, min. 2 réteg kell, nekem már másnapra kopni kezdett, pedig vigyáztam rá.
Az árát a mennyiséghez képest nem sokallom és itt sok jó vélemény van róla, de én biztos nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Nekem egyáltalán nem váltak be.

Cannes

2016. augusztus 24.

Tartós könnyen felvihtő hamar szárad szép színek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Tartós könnyen felvihtő hamar szárad szép színek

Ciprus

2016. július 7.

Nagyon tartós nagyon szeretem....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Nagyon tartós nagyon szeretem....

HeniM

2016. március 21.

Nagyon szeretem a színeit, tartós és jó az ecsete felkenni. Csak revlont veszek innentől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

eperkonzerv

2016. január 11.

A Vixen árnyalat van meg, de tervezek több színben beszerezni, mert nagyon tetszik. Szépen fed, két réteg elég, nekem 5 napot simán bír pattogás nélkül. Egyetlen problémám az ecsete, nekem túl keskeny, nehéz vele szépen lakkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Black Fairy

2015. december 30.

Nekem van egy réges-régi árnyalat - illetve lehet már csak volt - nagyon gyorsan száradt, nagyon szép fényes volt, narancsos-pirosas, és iszonyatosan könnyű volt lekaparni a körmeimről (magától viszont tartós volt), az ecsettel nem volt gondom, és remélem még megtalálom majd, ha már nálam lesz minden cuccom, mert igazából nagyon szerettem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

briw

2015. szeptember 20.

Egy gyönyörű, kék árnyalatban(480, Chic) vettem meg, és abszolút oda vagyok érte! Elsőre megijedtem,mert egy rétegben nem fedett olyan jól, ráadásul az ecsete is vékonyabb,mint amilyet én szeretek,de gyorsan szárad és könnyű felvinni! Két rétegben, fedőlakkal kibírt egy hetet, ma festettem fel egy harmadikat, mert a körömágynál egy picit már elkezdett kopni, de nem pattogzott le, teljesen vállalható volt még a 7.napon is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Triacetin 0 0