Revlon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varit, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Hajformázók

Ultra gyorsan száradó spray, mely minden hajtípusra alkalmazható. Gyakorlatilag észrevehetetlen a hajon, így lehetővé teszi a hajon a tartás erősségének szabályozását. Az alkalmazott mennyiségtől függően közepes és erős tartásokat érhetünk el. Könnyen kifésülhető és nem hagy maradványokat a hajon.

bomberoo

2015. december 8.

Nem vagyok egy szakértő hajlakkok terén, elég ritkán szoktam használni. Ezt is csak néhány alkalommal próbltam. Az illata tényelg nagyon jó, egyátalán nem zavaróan erős. A hajam nem lesz ragacsos tőle, de a tartásával nem vagyok teljes mértékben megelégedve. Ha csak a hétköznapokra kell, akkor szerintem jó választás lehet, de ha bombabiztos hatást szeretnénk elérni, akkor válasszunk inkább egy erősebb hatású hajlakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

szucsnecsilla

2015. október 15.

Pixiboxban kaptam, nagyon megszerettem. Előtte használtam én mindenfélét, az Oriflame-stől kezdve a drágákig, de valahogy ez telitalálat.
Nem ragacsos, jól tart és az illata is finom. Kár, hogy nálunk csak Rossman és DM van, és egyikben sem lehet kapni. De ha kifogy biztos megpróbálok valahogy még beszerezni egyet- kettőt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene