Revlon

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Polli, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Ultra gyorsan száradó spray, mely minden hajtípusra alkalmazható. Gyakorlatilag észrevehetetlen a hajon, így lehetővé teszi a hajon a tartás erősségének szabályozását. Az alkalmazott mennyiségtől függően közepes és erős tartásokat érhetünk el. Könnyen kifésülhető és nem hagy maradványokat a hajon.

2 - közepes fixálás

seen

2019. november 6.

Tenyleg nagyon jo hajlakk, nem ragad, nem tapad, nem poros, nem budos.
En a 2-es es 3-as verziot is hasznalom, egyik se fixal ko kemenyre, sot, teljesen termeszetes a hatas. A 3-mas se ad durva tartast, a 2-es nekem van, hogy keves ha frizurat akarok es nem csak egy enyhe fixalast.
Hajmosaskor is konnyen kimoshato, a Tigi utan pl nekem hajmosas utan is maradt a hajtőben feher ragacsos tormelek, mert nem birt vele a kimelo samponom..na ez nem ilyen...
Egy bajom van csak vele, a fuvoka neha eltomodik amikor beleszarad a lakk, de ezt konnyu orvosolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Tenyleg nagyon jo hajlakk, nem ragad, nem tapad, nem poros, nem budos.

Futureline

2019. június 12.

Tokeletes tartast ad barmilyen helyzetben. Kevesbe szarit mint a hajlakkok tobbsege. A szorofeje tokeletes. Nem lovi le a hajat mint valami porolto keszulek. Egyenletes kozepes erosseggel fuj. Es amit befujtunk vele az ugy is marad 1 teljes napig akar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Shea

2017. február 6.

Fantasztikus termék! A legjobb hajlakk amit valaha próbáltam (nem büdös, nem ragad, nem fehéredik ki és nem lesz tőle zsíros a haj). Sokadik flakon fogy már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Polli

2016. október 16.

Fodrásznál találkoztam ezzel a hajlakkal, és először az illatába szerettem bele. Olyan finom édes illatfelhő vett körül, mintha a parfümöm lenne ( még másnap és harmadnap is), egy csomóan kérdezték, hogy milyen parfümöt használok :) Ez számomra kellemes meglepetés egy hajlakktól, ahogyan az is, hogy nem nehezíti el a hajat, erős tartást biztosít, és tényleg észrevehetetlen. Régebben Taft lakkokat használtam, azoktól pici fújás ellenére is a hajam csomósan összeállt és megkeményedett, a lakk pedig ki is fehéredett rajta. El is ment a kedvem a lakkoktól, egészen addig míg rábukkantam a Revlon csodájára. Egyedüli hibája, hogy nehezen lehet beszerezni, én az elsőt a fodrásztól rendeltem meg, a másodikat netről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Vitaminok: Panthenol