Revlon

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: JoyBlond, az összetevőket feltöltötte: csypysz, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kategória:   Hajfestékek

Szuperszőke extra-világosító krém-zselé hajfesték

Az elegáns szőke hajszínekért. A krém-zselés állagú hajfesték a natúr hajat 5 színmagasságal képes vilégosítani 12%-os Creme Peroxide használata esetén. 5-ös alapból indulva gyönyörű, fényes, extra világos hajszíneket készíthetünk egy lépéssel. Eredmények: A sárga és narancsárnyalatok semlegesítése. Kiegyensúlyozza a fakulásból adódó színeltérést. A töredezett hajon teljessen kiküszöböli a nem kívánt hatásokat. Lágy és selymes érintés. Csillogó ragyogás.

Moni86

2018. május 26.

Évek óta evvel festem vagy én vagy a fodrászom a hajamat. Szuper. Egy hajfestékhez képest szépek az összetevői. Nagyon szépen fog. Bár nincsenek jégszőke színei... hidralált, puha, csillogó a hajam tőle. Régebben alfaparfos, kollestonos voltam. Azok teljesen tönkretették a hajamat. Alfaparf és kolleston megse közelíti a revlonnak a minőségét! Webshopban lehet rendelni. 2000ft kb. És egy tőfestésre max fél tudus megy el. Plusz az oxigenta. Így nem vészes az ára! Imádom. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

csypysz

2016. augusztus 23.

Nekem és a vendégeimnél tökéletesen bevált festék. Pesten ezzel az anyaggal dolgoztam a legtöbbet, nem találkoztam allergiás reakcióval sem a vendégeknél, sem magamon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

tamusgirl13

2015. július 14.

2x próbáltam, és úgy néz ki, hogy allergiás vagyok rá.. Kipirosodott a böröm, égett, viszketett.. Ilyen még soha nem volt.. Állítólak ápolnia kéne, de szerintem kicsit se tette.. A végeredménnyel elégedett voltam, de a wellával versenybe se szállhat, holott ugyanannyiba kerül..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.