Revolution

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   23 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Hosszantartó hidratáló alapozó száraz bőrre hialuronsavval. Könnyen eldolgozható, építhető, egységes bőrképet ad.

48 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: Plusskutya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest 11. kerület, fizetés: személyes átvétel, foxpost, MPL automata, postán maradó ajánlott

FundyBundy

2020. május 31.

Nem rossz, másoknak biztos befutó lesz :) nagyon rá vagyok kattanva jelenleg a hidratáló(bb) alapozokra, és gondoltam az áráért megérhet egy próbát. 3szor használtam, volt, hogy aláhidratáltam, volt, hogy nem, másféle púderekkel fixáltam, de a legvégén sehogy sem tetszett. Nekem egyszerűen kiemelte a bőröm texturáját, amit pedig más alapozó nem szokott csinálni illetve viszonylag rövid (2 óra) időn belül félig diszkó gömb voltam, pedig nekem száraz-normál bőröm. Fel is tettem eladásra amit rendeltem - nekem sajnos swatchok alapján legalább 2 árnyalattal világosabbat sikerült rendelnem, biztos ez is levon számomra az értékéből.
Ja és lehet ecsetfüggő, de akárhányszor rétegeztem rá a préselt bronzosítóm, mintha foltokban felvált volna - de lehet egy atombiztos, ragacsosabb primerre alkalmazva Ezt alapozot elkerülhető az ilyesmi (nem próbáltam).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

ngsrr

2020. április 2.

Óh jesszus, ez egy csoda!!! Féltem tőle mert eddig 100%ban rossz tapasztalataim voltak ezzel a márkával, de hát 8 euró volt Beautybayen, hát istenem.. a színskála nagyon bizarr, a rendelt színem nem is tökéletes, viszont jesszus... csodalatos!! Hig allagu, nem maszkos, mintha semmi nem lenne az arcomon, viszont iszonyu jo a fedese, mint amikor double weart hasznalok, csak ez nem olyan maszkos. A finishe natural, nem fényes, és hálistennek nem is teljesen matt, egykis puderrel babapopsi arcom van tole. Azt hiszem a mac fixfluidhoz tudnam hasonlitani, csak kevesbe matt, ami nalam elonyt jelent. Kombinalt bortipusom van, t-zoneban viszonylag zsiros, mashol normal, a homlokomon es az allamon levo apro vonalaknal szarazabb, tinikent pattanasos voltam igy nagyon heges es texturalt az arcom, hatalmas porusokkal, ittott ma is jelennek meg nagyobb pattanasok. Szamomra akkor jo egy alapozo, ha el tudja fedni a hibakat ugy, hogy nem latszik mar 15 meterrol hogy ki vagyok vakolva, hanem szinte alig eszreveheto, es alig erezheto. Ennek ez a kis csoda teljesen megfelel. Nyárra veszek 1-2 sötétebb árnyalatot is belőle. Egy kicsit emlékeztet a beautyblender bounce-ra is, ennek is olyan lagy a formulaja. Kb 30-40 alapozom van, drogeriatol a kulfoldi markakig minden, es ez azthiszem benne van a top5-ben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.