Revolution

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

12 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmazó, krémes arcfestő paletta. Az erősen pigmentált színárnyalatokkal könnyedén elkészíthető bármilyen arcfestés (a palettában fekete, fehér, sárga, kék színek találhatóak), a színek tökéletesen keverhetők egymással, így új árnyalatokat is létre lehet hozni kombinálásukkal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

karaibrahimgil

2020. február 29.

A kislányom miatt próbáltam már pár arcfestéket, de ez lekörözi a gyerkőcöknek szánt, kisebb boltokban kaphatókat, amivel én egyszerűbb mintákat rajzolhatok rá, ő pedig komplett Picasso-képrészleteket pingálhat rám. Intenzív és sokszínű, könnyen kezelhető paletta. A festék vége nehezen jön le (a saját arcomon annyi minta és olyan vastagságban volt utolsó alkalommal, hogy erősebb szivaccsal vakartam le a festék végét), a krémes-zsíros állag miatt viszonylag könnyen kenődik, ezért nem javasolt a Halloween-parti végéig hozzáérni, de az árát így is abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Antioxidánsok: BHT