Revolution

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. március 20.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A fixáló spray segítségi a smink több órán át tartó tökéletes megjelenésének biztosítását. Hosszú időre fixálja a sminket és meggátolja a smink elkenődését és fakulását.

bernadettu

2019. március 1.

Update: Észervettem, hogy nem jól kerültek fel az összetevői, helyesen: Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Amp-Acrylates/Allyl Methacrylate Copolymer, Sodium Hyaluronate, Dehydroacetic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Sorbitol, Linseed Acid, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Sodium Benzoate, BHT.

Rossmanban még nem láttam, én rendelés útján jutottam hozzá.
Megnéztem pár sminkfixáló értékelést és összetevő listát és láttam, hogy elég vegyesek a vélemények a drágább termékekről is, ezért döntöttem egy olcsóbb mellett.
Ennek a fixálónak nem a legszebbek az összetevői, ennek ellenére az én bőrömet nem bántotta, a szemkörnyékemre is bátran fújtam belőle, de csak azután, hogy arcon teszteltem.
A fixáló hatásáról annyit, hogy a Revolution-ös pirosítóm sokkal tartósabb tőle, egyébként BB krémet használok, ami ugyanúgy lejön pl. orrfújáskor, hiába fújtam be magam ezzel a fixálóval.
A smink porosságát csak minimálisan veszi el.
Összességében nem árt-nem is használ különösebben, szóval 3as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Rossmanban még nem láttam, én rendelés útján jutottam hozzá.
A smink porosságát csak minimálisan veszi el.
Összességében nem árt-nem is használ különösebben, szóval 3as.