Revolution

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló hatású ajakbalzsam, amely ideális a száraz, cserepes ajkak mindennapi ápolására.

bernadettu

2019. január 13.

Kíváncsi voltam rá, így mikor kaptam egy -15% kuponkódot, megrendeltem.
A tubus tetején egy pici nyíláson át jön ki a kence és a tubus feje úgy van kialakítva, hogy el lehessen dolgozni a kinyomott krémet.

Sajnos elég gyengén hidratál, talán tavasszal-nyáron lehet elegendő.
A Revolution folyékony rúzs alá is kevésnek bizonyult.
Többet nem próbáltam meg kinyomni, nekem kényelmetlen ez a kialakítás, a stifteseket jobban szeretem.

Valószínűleg sokáig elég lesz, mert nem szívesen nyúlok utána.
Legalább finom édeskés illata van.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Kíváncsi voltam rá, így mikor kaptam egy -15% kuponkódot, megrendeltem.

Sajnos elég gyengén hidratál, talán tavasszal-nyáron lehet elegendő.
A Revolution folyékony rúzs alá is kevésnek bizonyult.

Valószínűleg sokáig elég lesz, mert nem szívesen nyúlok utána.
Legalább finom édeskés illata van.

Emolliensek: Petrolatum, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Squalane
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Squalane eo 1 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.