Revolution

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kocosfox, Módosítva: 2019. május 21.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító sminkfixáló spray, zsíros bőrre.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nemvagyokrobot

2020. szeptember 9.

Az esküvőmön vizsgázott, a 35 fokot, vacsorát, bulit kibírta, a helyén tartotta a sminket, egyszer kellett rápúderezni. Én ajánlom mindenkinek, ennyi pénzért nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

pannaa

2020. július 31.

Mattító hatása annyira nem tartós, de tovább fent marad vele a smink és szépen egységesíti a termékeket az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

zsalexa

2020. június 23.

Ismét hiba volt, hogy nem olvastam el vásárlás előtt az összetevőit, mert tartalmaz komedogén anyagot, én meg fújkálom magamra, mint az őrült... Sajnos nagyon gyorsan átfényesedik, az alapozó is kopik az arcomról, mattítani mattít egy ideig, de valószínűleg neki köszönhetek 3 hatalmas pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

asztromélia

2019. november 18.

Tényleg mattít, egy pillanatra sem bántam meg hogy megvettem. A szaga viszont mint egy orvosi rendelonek 😃 szerencsere csak kifujaskor erzodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

szilvasitimea

2019. szeptember 17.

Na most én csak azt nem tudom, h szar szériát vettem-e, vagy lejárt-e,de rohadt büdös, és nagyon nehéz lenyomni a fejét. De tényleg nehéz, és amikor sikerül akkor meg ugye nagyon hülyén, és sok jön belőle....semmivel se tud többet, mint társai, az oil controll természetesen nem működik, DE szépen fent marad a sminkem egyébként (főleg a szem) de nem ezt fogom újravenni, ha elfogy, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

karaibrahimgil

2019. június 22.

A hasonló kategóriás NYX fixáló spray végét kiöntöttem, annyira zavart az illata, és hogy kb. semmit nem csinált 25 fok felett. Ezzel viszont elégedett vagyok, nem büdös, nyáron frissítő hatású a felvitele, valamint nem hajlakkszerű a hatása. Közepesen jól fixál, habár mattító hatást nem fedeztem fel a használata közben. Egyelőre hasznos kis készítménynek tűnik, csak ezzel is vigyázni kell, hogy a szempillaspirál megszáradása után vigyük fel (én 3-4 fújással szoktam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

kocosfox

2019. május 30.

Nekem szépen mattít és fixál, az elődjét is előszeretettel használtam. Alapozóra + korrektorra szoktam fújni, majd a kész sminkre is, 3 irányból 3 fújást, tehát összesen 9x. Először féltem attól, hogy gyorsan elhasználom majd és azért mégiscsak 4000 Ft-ba kerül, de ez a mennyiség körülbelül 3 hónapig elég volt úgy, hogy minden hétköznap sminkelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.