Revolution Skincare

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata1998, Módosítva: 2021. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Revolution Skincare Mild Skin Exfoliator hámlasztó nem tartalmaz fizikai radírozó gyöngyöket, helyette a gyengéd tejsav (alfa-hidroxi-sav vagy AHA) segíti az arcbőr megújulását. A szérum tartalmaz hialuronsavat is, ami segít a bőr hidratálásában, és egészséges megjelenésében.

Illat-, olaj-, parabén-, alkohol- és gluténmentes, CF és vegán.

Tincs

2020. június 11.

Ez volt az első hámlasztó amit próbáltam, és szerintem tök király! Szép puha lett tőle a bőröm. Tuti tippek: csak száraz bőrön szabad használni, különben kipirosodik a bőr és csip! Max hatás érdekében hagyjuk hatni kb 20 percet (én van, hogy egész éjszakára hagytam, nem tettem utána semmit), és csak ezután kövessék más termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

ziadrienn

2020. május 19.

estére teszem fel ,nekem tetszik és selymes bőrt eredményezett nálam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

estére teszem fel ,nekem tetszik és selymes bőrt eredményezett nálam

oroszeniko

2019. december 29.

Ez a legelső hámlasztó amit kipróbáltam. Igazából túl nagy probléma nincs a bőrömmel, sosem voltam pattanásos, apró mitesszerek vannak csak a T vonalamban, de eszméletlenül hámlik az arcom. Főleg az orromon jellemző és az orcáimon, évszaktól, táplálkozástól, vízivástól, stressztől, arcápolóktól teljesen függetlenül. Semmihez nem tudom kapcsolni. Szerencsére ez a kis csoda megoldotta a problémát, úgyhogy így 23 évesen elkezdhetek ismerkedni az alapozással, méghozzá úgy hogy nem szedem le az egész masszát darabokban a fejemről 10 perc múlva a lehámlott bőrömmel együtt :D Már úton van a következő adag, és szerintem még nagyon sokáig használni is fogom :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Kriszta180222

2019. október 24.

Elsőre nagyon meg voltam vele elégedve, szépen egységesítette a bőrömet, és az időnként megjelenő apró pattik is megszűntek mióta használom, ám egyik napról a másikra elkezdte irritálni a bőröm, szinte égette. Nem tudom mi lehet a baj, hiszen nem változtattam semmit a rutinomon, de sajnos ennek fényében le kell pontozzam, nem tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

fanncsix

2019. június 17.

Kb 2 hónapja használom, szépen teszi a dolgát, viszont a szaga valami borzalmas, kicsit ragasztóra emlékeztet, plusz lehet én rontok el valamit, de néha rettenetesen vörös lesz tőle a bőröm :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Dina92

2019. május 26.

Életem első hámlasztója. Így ... nem tudom mennyire állja meg a helyét a gyanúm, de ahogy próbálgatom (4. Alkalom is) , az a tapasztalatom, hogy apró pici begyulladt szőrtüszőgyulladásaim lesznek.
Szőrt (pihe) eltávolítva, plusz Revolution Niacinamide+ Zinc -el 2 nap alatt eltűnnek.
Eddig 3 csillag, mert még nem vagyok biztos hogy nem én hibázhatok valahol, vagy pedig más okozza.
Valaki tapasztalt ilyet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Valaki tapasztalt ilyet?

orebianka

2019. január 2.

Nagyjából egy hónapja használom. A napi használata túl sok volt a bőrömnek, lecsökkentettem heti 3 alkalomra és így jónak tűnik. A Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum 10% Niacinamide + 1% Zinc-t használom mellette napi szinten. Összességében eddig elégedett vagyok, a bőröm puhább lett, egészségesebbnek tűnik, talán kevésbé pattog ki a bőröm amióta használom őket de azért még nem innék előre a medve bőrére. Ami negatívum lehet első benyomásra az a szaga, de nagyjából a 3. alkalomra hozzászoktam. Már egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.