Revolution Skincare

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító szérum 10% Matrixyl tartalommal.

• Csökkenti a ráncokat és finom vonalakat
  • Bőrfeltöltő és hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik

Sztellaaaaa

2020. április 23.

Talán az RS termékek közül amiket eddig volt szerencsém kipróbálni ez az, amit a leggyorsabban felvesz a bőröm, aminek nagyon örülök! Kísérletezés céljából vettem meg, nem fűztem hozzá nagy reményeket, hiszen eddig matrixylt még sohasem próbáltam, de bevallom; meglepett nagyon!
Már az első alkalmazás után rendkívül puhának éreztem a bőrömet.
Biztos, hogy újraveszem, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Már az első alkalmazás után rendkívül puhának éreztem a bőrömet.
Biztos, hogy újraveszem, ajánlom mindenkinek!

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.