Revolution Skincare

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jvivi, Módosítva: 2019. július 30.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Frissítő arcpermet fakó bőrre kékáfonya kivonattal.

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

besty23

2022. március 21.

Csomagban volt a szérummal. Kellemes illatú. Sem reggeli, sem esti rutinba nem illesztettem bele.
Viszont, mikor itthon vagyok, akkor csak frissítőnek fújkálom néha az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 21.

Viszont, mikor itthon vagyok, akkor csak frissítőnek fújkálom néha az arcomra.

Jane

2021. július 15.

Hmmmm....mit is mondhatnék? Kezdjük azzal, hogy a teljes árát nem éri meg, csomagban kaptam a szérum mellé. Nagyon kellemes használni egyébként, finom az illata, frissít, picit hidratál és meglepő módon szépen puhítja a bőrt. Ennek ellenére kicsit feleslegesnek érzem a bőrápolási rutinomban, így újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 15.

csyngo

2020. április 3.

Együtt vettem meg a primer/szérum társával, nekem nagyon tetszik és bevált. Megtisztított arcbőrre fújva hidratál, bár nyilván nem helyettesít egy jó hidratáló krémet. Az illata is nagyon kellemes. A 100 ml sokáig elég lehet, hiszen tényleg elég belőle pár fújás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

Antioxidánsok: Lactobacillus/Saccharomyces/Euterpe Oleracea Fruit Extract Ferment Filtrate, Lycium Chinense Fruit Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

Színezék. Lila színű.