Revolution Skincare

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. július 19.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hatékonyan halványítja az öregedés, a napfény, a környezet káros hatásai és az aknés hegek által okozott sötét elszíneződéseket és pigmentfoltokat.

Dia98

2020. május 12.

Számomra egy igazi csodaszer!! Egy komplett rutin részeként használva rengeteget segített az akné utáni piros foltok eltűntetésében! Mindenképp újravevős, és bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

JErzsi

2020. január 24.

Amióta a Revolution is piacra dobta a saját bőrápoló termékeit szemezgetek velük, de még csak most jutottam el odáig, hogy ki is próbáljam egy Black Friday akció keretein belül a Pink Pandán. Utána olvasgattam és őszintén csak azért esett erre a választásom, mert a (számomra) legkedvezőbb hatóanyagok mind megtalálhatóak ebben a szérumban (C vitamin, Niacinamide, Szalicilsav). Nem régóta használom, pontosabban december elején kezdtem el, egy fél üvegcse fogyott el, de mégis úgy érzem véleményt kell róla írnom. Elég nagy elvárásaim voltak vele kapcsolatban az összetevők miatt, de azt kell hogy mondjam nem nagyon látok különbséget. Pozitív a vízszerű, nagyon folyékony állag, így simán lehet rétegezni és pozitív, hogy ragyogóbbá teszi a bőrképet, gondolom a C vitamin miatt és egy kicsit hidratál is, de úgy ennyi. Pattanásokat, pattanások után maradt foltokat(amiket ígér) nem halványít, tüntet el sajnos, az utóbbi időben elég sok foltot/heget sikerült összeszednem. Amit még szeretnék megemlíteni az az, hogy szerintem kicsit túl van árazva a mostani ára 4490 Ft, amiből egy kis túlzással szinte külön-külön meg lehet venni egy Nia és egy C vitamin szérumot. És így is tettem, elcsábultam a G&G szérumai iránt, és amióta ezt a két szérumot használom (még csak 1 hete!!) sokkal hatásosabb, mind pattanások, mind hegek eltüntetése tekintetében. Úgyhogy el fogom használgatni, esetleg felváltva a G&G szérumokkal, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid