Revolution Skincare

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babsszi, Módosítva: 2020. május 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém megvédi a bőrt a káros UV-sugaraktól, amelyek visszafordíthatatlan károkat gyakorolhatnak a bőrre. Nem hagy fehér réteget a bőrön és nem nehezíti el azt. A krémmel a tökéletes smink alapot hozhatsz létre.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Erra

2021. augusztus 16.

Tavasszal vettem, azóta szépen teszi a dolgát, véd a leégéstől, egyetlen egy alkalommal égett csak le az arcom, de akkor kemény több órás déli napfénynek volt kitéve, viszont 1-2 napon belül már nyoma sem volt, igy egy 30-as fényvédő esetében szerintem ezzel nincs különösebb baj.
Mivel eddig csak meleg időkben használtam, nem tudom mennyire hidratálja majd télen, de mindenképpen frissíteni fogom a hozzászólásomat. Eddig szerintem hidratálóként is megállja a helyét, pár percen belül felszívódik, elég egy kevés adag is belőle, nem marad ragacsos érzetű utána a bőröm. Ritkán használok alapozót, de azalatt az 1-2 alkalommal nem volt probléma, hogy sminkelés előtt használtam.
Biztos vagyok benne, hogy van ennél jobb termék is, de van sokkal rosszabb is, és ebben az árkategóriában eddig engem meggyőzött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Massacre

2021. június 14.

Nem rossz, kedvezményes áron rendeltem meg ezért nem vagyok teljesen csalódott, de száraz bőrre szerintem kevés. Mióta nem használtam szérumot és ezt kentem fel, nagyon durván vízhiányos lett a bőröm, mintha valami szárítana benne.. smink alá szoktam használni, egyébként úgy működik de alapból szerintem nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

ziadrienn

2021. április 4.

nagyon szeretem ,de nem túl kiadós és vettem kb 5000 ft-ért ,puha bőrt eredményez, szerintem sminkelni is jó rá ,mert hamar beszívódik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

Jane

2020. október 26.

Kombinált bőrömre választottam ezt a krémet, mégis nagyon szépen beszívódik és jól hidratál. Ami külön meglepett, hogy nincs benne illatanyag, mégsem büdös. Azoknak ajánlom szívből, akik megunták a megbízhatatlan drogériás krémeket és egy minőségi terméket keresnek még elfogadható árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 26.

Babsszi

2020. május 10.

Körülbelül egy hónapja használom és kifejezetten szeretem. Kellemes az illata, lágy az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni és egyáltalán nem fényesedik tőle jobban az arcom. Viszont nem egy erős hidratáló krém. Esténként egy zsírosabb krémmel hidratálom az arcom, így nappalra ez most tavasszal bőven elég volt de csak ez nem lenne elég a bőrömre. Na mondjuk szerintem pont ezért nem fényesedik át estére se a sminkem rajta. Akciósan 3 ezer ft-ért rendeltem, annyiért teljesen elégedett vagyok vele, de eredeti áráért szerintem lehet jobbat is találni ráadásul magasabb fényvédelemmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Glycerin, Pentylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Természetes eredetű, biztonságos szintetikus kelátképző szer. 1%-ig terjedő mennyiségben alkalmazzák a tartósítószerek hatékonyságának növelésére, lehetővé téve a szokásosnál kisebb mennyiségek használatát a hatékonyság veszélyeztetése nélkül.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.