Revolution Skincare

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babsszi, Módosítva: 2020. május 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém megvédi a bőrt a káros UV-sugaraktól, amelyek visszafordíthatatlan károkat gyakorolhatnak a bőrre. Nem hagy fehér réteget a bőrön és nem nehezíti el azt. A krémmel a tökéletes smink alapot hozhatsz létre.

Vegán

Ár: 2500 , Eladó: marlu
Állapot: bontatlan, Helyszín: Komárom, fizetés: Személyes átvétel - Komárom; Postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ziadrienn

2021. április 4.

nagyon szeretem ,de nem túl kiadós és vettem kb 5000 ft-ért ,puha bőrt eredményez, szerintem sminkelni is jó rá ,mert hamar beszívódik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

Jane

2020. október 26.

Kombinált bőrömre választottam ezt a krémet, mégis nagyon szépen beszívódik és jól hidratál. Ami külön meglepett, hogy nincs benne illatanyag, mégsem büdös. Azoknak ajánlom szívből, akik megunták a megbízhatatlan drogériás krémeket és egy minőségi terméket keresnek még elfogadható árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 26.

Babsszi

2020. május 10.

Körülbelül egy hónapja használom és kifejezetten szeretem. Kellemes az illata, lágy az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni és egyáltalán nem fényesedik tőle jobban az arcom. Viszont nem egy erős hidratáló krém. Esténként egy zsírosabb krémmel hidratálom az arcom, így nappalra ez most tavasszal bőven elég volt de csak ez nem lenne elég a bőrömre. Na mondjuk szerintem pont ezért nem fényesedik át estére se a sminkem rajta. Akciósan 3 ezer ft-ért rendeltem, annyiért teljesen elégedett vagyok vele, de eredeti áráért szerintem lehet jobbat is találni ráadásul magasabb fényvédelemmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1