Revolution Skincare Multi Targeting & Firming Serum Multi Peptide Serum Peptid Szérum

Revolution Skincare

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann86, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Multi-technológiás peptid szérum, egyszerre célozza meg az öregedés több jelét.

Illatmentes, olajmentes, parabénmentes, alkoholmentes és gluténmentes, CF és vegán.

birdie

2020. február 16.

Január óta használom és kicsit szomorú is lettem, amiért nem láttam nagy változást az arcomon. Szorgosan használtam esténként és reggelente. Néha csak önmagában, néha krém alá. Nem lett elénkebb az arcszínem vagy simább a homlokom. Extra hidratáló hatását se láttam nagyon. Nem rontott az összképen, de nem is javított. Legalábbis nem gyorsan, látványosan. Viszont tegnap észrevettem, hogy az arcomról eltűnt egy mély ránc. Na, ez már kivételes hatás. Feltöltötte az arcom, sokkal tömöttebb érzete van a bőrömnek. Lassan, de biztosan teszi a dolgát. A jövőben alap arcápolási termékem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Palmitoyl Tripeptide-38, Palmitoyl Tripeptide-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.