Revolution Skincare

Ár:   €14   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilo85, Módosítva: 2020. június 26.

Ár:   €14
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hàmlasztó megoldás olajos, problèmás bőrre 2% szalicil savval és 1.5% Azelainsavval pontosabban ennek egy származékàval (azelaic acid salt).  A szalicilsav kitisztítja a pórusokat, az azaelainsav származék segít egyenletesebbé tenni a bőrszínt és a bőrfelszínt. Intenzív hámlasztó heti használatra illatanyag nèlkül.

Vegán

marshmellow

2021. május 7.

Új kedvenc hámlasztóm. Az azelainsavat kifejezetten szereti a bőröm, a szalicilsavra is jól szokott reagálni, így ezt a kettőt ötvözve nekem egy ideális termék. Elég "erős" bőröm van, bírja az erősebb hámlasztókat is, így én heti 2x használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Amberger

2021. február 9.

Pár hónapja használom a terméket, de annyira nem győzött meg. Konkrétan semmi változást nem észlelek a bőrömön. Első hámlasztónak vettem, mert sokan mondták hogy alacsony %-os termékkel kezdjek. Sajnos ezt az én bőröm meg se érezte, de lehet, hogy valakinek beválik csak az én arcomnak van szüksége ennél erősebb cuccra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

erasm98

2021. január 4.

Én is elégedett vagyok vele, szépen kitisztítja a pórusokat, nem irritál, nem hámlaszt túl erősen. Én eddig még csak a TO. 30%AHA+2%BHA-ját használtam (igen, az volt az első hámlasztóm, de fokozatosan, óvatosan vezettem be, így nem volt problémám belőle, hogy azzal kezdtem), viszont már látom, hogy BHA-ra gyakrabban van szükségem, az AHA miatt azonban nem használhatom a TO-t oylan gyakran.
A PC és eközött vacilláltam, a PC-t is ki fogom próbálni, és hacsak a PC nem nyújt többet, akkor azt választom majd, amelyik gazdaságosabb.

Esetleg tudja azt valaki, hogy a heti egyszeri hazsnálathoz érdemes ragaszkodni? Miliával küzdök mostanában, és szívesen használnám hetente akár 2x is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

Lilo85

2020. június 23.

Nem tartalmaz alkoholt és illatanyagot, elégedett vagyok vele, jó alternatíva a T.O. szalicilsav helyett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.