Revolution Skin Lightweight Hydrating Gel-Cream Hydration Boost Hidratáló Arckrém

Revolution Skincare

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed formulájú krém, hidratálja és kondicionálja a bőrt. Hialuron-sav alapú így helyreállítja a bőr nedvességtartalmát és rugalmasságát

Illatmentes, olajmentes, parabénmentes, alkoholmentes és gluténmentes, CF és vegán termék.

Candy21

2019. október 13.

Nagyon megszerettem ezt a krémet én smink alá használom jól hidratál nagyon könnyed gyorsan beszívódik nem irritál szépek az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Ivett0502

2019. július 31.

A favorit Clinique krém helyett próbálok olcsóbb alternatívát keresni és mikor mégláttam hogy csak 3500 Ft, már rendeltem is.
Elsőre meglepődtem mert egy marha sűrű krémről van szó, de ahogy a bőrömhöz ér már ilyen "vizes" lesz és azonnal beszívódik.
A T vonalamat nem zsírosította el, jól hidratál.
Sminket, fényvédőt simán lehet fölé tenni mert nem kukacosodik.
Megszerettem nagyon de nekem télre kevés lesz ezért csak nyárra veszem majd meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

A T vonalamat nem zsírosította el, jól hidratál.
Sminket, fényvédőt simán lehet fölé tenni mert nem kukacosodik.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate