Revolution Tan

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emyke, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtt alkalmazandó mélybarnító bőrtápláló kozmetikum. A készítmény különleges hatóanyagkombinációja a már megszerzett barnaság elmélyítését szorgalmazza. Mély bronzbarna színt eredményez.

Betty05

2017. május 10.

Nekem megérte az árát, nagyon tetszik,imádom ezt a fújós megoldás, nem szeretem ezt a kenegetést amikor van 1 percem rá. Mindig hidratálta soha nem szárad ki a bőröm én úgy láttam hálás ezért a kencéért,nekem látványos volt a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Cilandi

2013. február 16.

Imádom a kókuszt minden mennyiségben!!!! :)
Ennek pedig Isteni kókusz illata van, és nagyon jól, nagyon gyorsan lebarnultam Tőle. Igaz, kicsit valóban olajos, de legalább az a barnaság, amit ad, nem hámlik le, mint az önbarnítós napozók, hanem tartós marad!
Mostanában ebben az illatban már nem találom, remélem nem azért, mert már nincs, hanem csak azért, mert más kókusz és szolirajongók élelmesebbek nálam és elkapkodják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Imádom a kókuszt minden mennyiségben!!!! :)

banhegyi.mariann

2012. december 11.

Számomra nagyon olajos volt. Annyira nem voltam tőle barnább, inkább nyűg volt a spriccelgetése, felkenése, a két komponens sem egyszerre fogyott, pedig összeráztam alaposan. A rózsaszín zseléshez könnyebb hozzáférni. Viszont az illata nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

kakaska

2012. szeptember 30.

Nagyon szép összetevők. :) Nekem gyönyörű színt adott szoláriumozáskor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Nagyon szép összetevők. :) Nekem gyönyörű színt adott szoláriumozáskor.

natasha

2012. április 23.

egynek elment,azt hittem ez a legjobb! illata rendben,előny h nem krémes nem kellett pepecselni a felvitellel,de mióta kipróbáltam egy másik szoliterméket le nem cserélném másra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

emyke

2012. április 15.

Sok szolárium krémet próbáltam már,de ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Sok szolárium krémet próbáltam már,de ez vált be a legjobban.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

A kutyatejfélék családjába tartozó fa kivonata. Kérgének a kivonata és a diószerű termésének az olaja egyaránt használt a kozmetikumokban. Mindegyiknek bőrpuhító (emollient) és bőrjavító hatása van.

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Szintetikus színező anyag. (Lila)