Best of Beauty 2019

Revolution Tan

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna, Módosítva: 2011. július 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Pogo

2018. július 4.

Olyan tipikus semmilyen...
Illata finom, szoli után is. Nem ragacsos, gyorsan be is szivja a bőröm.
De az égvilágon semmi barnulást elősegitő tulajdonságát nem vettem észre. Végülis már egész szép szinem van, lehet, hogy én már ettől jobban nem is tudok lebarnulni?
Az AG krémekre sajnáltam a pénzt, van egy DM-ben vásárolt karamellás szoli krémem is, lehet, hogy visszatérek ahhoz. Vagy felváltva használom őket, amig el nem fogy.
Mindenesetre nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

Olyan tipikus semmilyen...
Illata finom, szoli után is. Nem ragacsos, gyorsan be is szivja a bőröm.
Mindenesetre nem fogom újravenni.

Banszky

2018. május 6.

Semmi változást vagy gyorsabb barnulást nem vettem észre. Büdös leszek tőle ugyanúgy szolizás után. Viszont könnyed és nem ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

eyya

2018. április 28.

A pici változat úgy négy alaklomra elég ami nálam kb. két hónap. Nagyon fehér bőrű vagyok, ezért 10 percnél többet nem is töltök a szoliban, viszont ez pont elég arra, hogy kicsit egészségesebb színem legyen. Hamar beszívodik és én mintha kicsit jobban is barnulnék tőle, de mivel nálam nem cél a vad barnaság ezért számomra tökéletes, nem leszek foltos, nem száradok ki és ez alaklmakra lebontva kb 70 forint ami zseniálisan jó ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Valentine

2016. augusztus 16.

Mostanában már nagyon keveset szolizok, ezért kevesebbet is használom ezt a krémet. Viszont tényleg védi a bőrt, kellemes illata van és hamar beszívódik. A nagy kiszerelés sokáig elég. Viszont aki keveset jár szoliba, az jobban jár a mini kiadással, ami talán 50ml lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Lina77

2016. május 2.

Védi a bőrt a szolizás közben ,nem segíti elő de nem ég le tőle az ember.Az illata finom,gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

kisseniko0322

2016. január 14.

Kellemes illata van, így nem leszek "szoli szagú" mint más krémektől. A barnulást nem fokozza, inkább védelmi szerepe van, ennek köszönhető az egyenletes barnulás így nem leszek tőle foltos. Gyorsan beszívódik, még itthon felkenem és fel tudok öltözni, nem kell a szoliban kenegetnem magam. Aki gyors barnulásra vár ne válassza ezt a krèmet. Egyébként a célnak megfelel, inkább mint krém nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

DorKAS57

2015. december 22.

Nem lettem tőle sokkal barnább, de kellemes illatú és sokáig tart. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

alexa2591

2015. november 27.

Negyedszerre használom és elég szépen használ viszont annyira nem az a hűha termék. Az állaga nagyon tetszik hogy könnyen beszívja a bőröm és el lehet oszlatni. Egyenlőre tovább fogom használni amíg el nem fogy de lehet majd valami újat is kifogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 27.

lavalampa

2015. augusztus 17.

Kellemes illatu, nehez a vege fel adagolni, konnyen felszivja a borom,nekem elosegitette a barnulast,bar en kriptaszokeveny vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

kovacsrekaa

2015. július 2.

Az 50 ml-es kiszerelést vettem meg kiváncsiságból, mivel elég sokan viszik.
50 ml nagyjából 3-4 alkalom a szoliban.
előnyei közé tartozik, a kellemesnek nem mondhato édes cukorkás illat. Ahogy felviszem, rögtön be is issza a bőröm, igy a dr kelennel életében nem maradok krémes illetve nem kell kukába dobnom a ruhám, mert úgy össze fogta hogy nem jön ki belőle a cucc. Előnye még a dr kelennel szemben, hogy nem vagyok elviselhetetlenül büdi, nincs az az égetett szag. Vagyis van, de nem olyan mértékben. Viszont az ég világon semmit sem használ.. legalábbis én nem látok változást. gondolkodom, hogy meg vegyem-e belőle a nagy kiszerelést vagy sem.. :)

update: nem veszem meg a nagyot belole, mert tiszta foltos vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Az 50 ml-es kiszerelést vettem meg kiváncsiságból, mivel elég sokan viszik.
50 ml nagyjából 3-4 alkalom a szoliban.

update: nem veszem meg a nagyot belole, mert tiszta foltos vagyok...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Lilás piros.