Revolution

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Podhorszkiniki, Módosítva: 2020. október 1.

Lelőhely:   Rossmann, online

A limitált kiadású Jóbarátok kollekció része

9 matt és csillámos szemhéjpúdert tartalmazó paletta tükörrel.

3 változatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: iifenopy
Állapot: 1-szer próbált, tökéletes állapot, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel, Posta előre utalással, MPL/Foxpost vagy megbeszéltek szerint
Ár: 2000 Ft , Eladó: Dortya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Jászberény, fizetés: Posta/FoxPost

mezespuszedli

2021. június 14.

Jóbaràtok rajongókènt vettem meg, ezért kèpvisel valamiféle èrtèket számomra, de amire hasznàlni lehet, abban sajnos nem a legjobb. Gyermekkorom első "jàték" sminkkészletére emlékeztet, annyira hullik az arcomra a szemfestékpor. A tükör persze tök jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

sensitiveskinprincess

2021. június 2.

A Rachel paletta van meg, egy rendelés mellé kaptam ajándékként. Alapvetően tetszenek a színek, kihazsnálható a hétköznapokban, de nem a legjobb Revolution paletta, amit eddig próbáltam, hogy őszinte legyek. A színek elnevezései nagyon jók, és lehet belőle többféle sminket is készíteni.
Mint valaki, aki a Friendsen nőtt fel és Rachel volt a kedvence gyerekkorában nem adnám oda senkinek, de nem hiszem, hogy minden nap elő fogom venni... Ennek ellenére nem egy rossz paletta, de van (a márkának) több ár-érték arányban jobb palettája is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

IamLili

2021. május 28.

Nekem a Rachel paletta van meg, szerintem a három paletta közül ez használható ki leginkább a hétköznapokon. Ugyanakkor ebben is van néhány extravagánsabb árnyalat, így alkalmakra is használható, pont ezért tartom szuper palettának, hogy minden alkalomra jó és pici, helytakarékos is. :) Illetve mint ahogy az összes Revolution palettában, ebben is nagyon jól pigmentált és tartós színek vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Whosthatfitgirl

2021. május 21.

Nyilván én is szeretem a Jóbarátokat, szóval mikor ajándékba kaptam a Rachel palettát, megörültem neki.
Azonban sajnos azt kell mondanom, nem a smink kollekcióm nélkülözhetetlen darabja.
Eleve nem tudok olyan élethelyzetet elképzelni, hogy én a shopping és a push over színeket használjam, de még a 90's is necces, de ez az én problémám.😃 A matt Barneys, Dinosaur és crush színekkel én meg vagyok elégedve, jól pigmentáltak. A chip és tag színek nagyon tetszenek, azonban kb. hasznavehetetlenek, mert nem túl pigmentáltak, kb csak a csillámot tudom felvinni a szemhéjamra, színt nem sokat. És ezek ráadásul nem is működnek ecsettel, csak az ujjammal. 😕
A paletta színei nem túl tartósak, nap végére bemásznak a ráncokba, pedig primert használok.
Szóval nem egy jól sikerült darab.😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Szóval nem egy jól sikerült darab.😐

LoRs

2021. április 29.

Mostanában ezt és a Too Faced minipalettámat használom a legtöbbet reggelente. A színek közül a Shopping és a Dinosaur nem elég pigmentált és porol, a többi színnel viszont meg vagyok elégedve, a Chip és a Push Over árnyalat a két kedvencem, az utóbbi annyira pigmentál, hogy meg is lepődtem, mikor először használtam. Ár-érték arányban egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

magyaremese1999

2021. április 1.

Természetesen azért vettem meg mert Jóbarátok fan vagyok, a csomagolás egyszerűen tökéletes, szép és kompakt, teljesen utazóbarát. A belseje már sajnos nem tetszett ennyire, a színek sajnos nem elég pigmentáltak, nagyon kis halványak, és porolnak is. Ettől még használható paletta, bár inkább kezdőknek ajánlott, mert nem lehet vele túlzásba esni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

lunamingan

2021. március 24.

Uh, imádom! Ultra pigmentált, a csillogó színek is nagyon! Oda-meg vissza vagyok. Akciósan vettem a Rachel változatot, szerintem megérte! :) Kompakt, mágneses, tükrös, utazóbarát csomagolás. (Amikor megérkezett a paletta a csomag kibontásánál leejtettem, és nagyon megijedtem, hogy eltört benne valami, de nem, elég masszív a tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Karácsonyra leptem meg magam ezzel a palettával, leginkább azért, mert nagy Jóbarátok rajongó vagyok, de a kompakt méret és a színek is tetszettek.
A matt színek szépen eldolgozhatóak, nem foltoznak, nem peregnek, a csillogó árnyalatokat már sajnos nem találtam olyan erősen pigmentáltnak. Szép tavaszi, Valentin napi sminket lehet majd vele kreálni, és utazáshoz is ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Podhorszkiniki

2020. szeptember 24.

Nagy Jobaratok kedvelő vagyok, így persze meg kellett vennem a palettát (is). Nagyon praktikus a tartó, a megszokott minőség. Illatmentes. A kép sajnos kicsit csalóka. Az első szín egy nagyon halvány mentazold. Jól ki lehet használni a színeket. Egészen tartósak. Ár értek arányban ez egy nagyon kis szempaletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.