Revox

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madri, Módosítva: 2022. április 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a ránctalanító krém segít újjáéleszteni a bőrt és elősegíti az arcbőr egészségesebb megjelenését. A krémet retinollal (A-vitamin), E-vitaminnal, argánolajjal és fényvédővel dúsították, így védi a bőrt a nap káros UV-sugárzásától. A retinol segít csökkenteni a finom vonalak megjelenését, a bőr idő előtti öregedését és a napsütés okozta tökéletlenségeket.

2000 Ft Revox B77 Retinol Krém SPF20

bibi24

kovacskat56

Korcsoport: >54
2023. december 16.

Nagyon elégedett vagyok vele, szebb a bőröm tőle biztos újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. december 16.

Nagyon elégedett vagyok vele, szebb a bőröm tőle biztos újravevős!

tiktokonlattam

2023. november 8.

retinolt szerettem volna, ez nem az, a Retinyl Palmitate a lehető leggyengébb retinoid, kezdőknek jó maximum és inkább éjszakai krém az spf20 semmit sem ér, max ha állandóan újrakenegetné az ember, de ahhoz meg nagyon zsíros. estére jó, reggelre tényleg puha lesz a bőr. ha elfogy lehet váltani erősebb termékre, de szerintem nem újravevős.
retinolnak borzasztó, nappali krémnek nehéz.
éjszakai krémnek ami bevezet a retinolozáshoz tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 8.

retinolnak borzasztó, nappali krémnek nehéz.
éjszakai krémnek ami bevezet a retinolozáshoz tökéletes.

Bog

2023. május 25.

Nagyon szeretem, már kétszer újra vettem. Először valóban nehéznek tűnik a bőrön, de aztán szinte vízszerűvé válik és pikkpakk beszívja az én kombinált bőröm. Még kevés is télre ez a hidratálás. Smink alá kiváló, semmivel nem veszik össze.
Az utóbbi hetekben jelentősen megemelték az árát, már egy loreal termékével vetekszik. De jó, biztos újra fogom még venni.
Az illata viszont borzalmas, már már gyomorforgató. Igazi öreg nagymama szaga van. De szerencsére nem lehet egész nap érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 25.

csndr

2023. április 16.

Iszonyú jó, nagyon szeretem :) tényleg nagyon puha lesz tőle a bőr, ha éjjelre használom. Nappalra is szuper, az állaga olyan luxi, kicsit vajszerű, de nagyon jól beszívódik. sajnos kicsit testes a kombinált bőrömnek, így vagy nem használom minden nap, vagy csak nagyon vékonyan kenem. Az illata brutálisan jó, bárcsak találnék ilyen parfümöt😃 engem és a bőrömet sem zavarja, hogy illatos a krém. A tégelyes kiszerelést sajnálom, nem higénikus, és a tégely is kicsit gagyi műanyag. Nem csodaszer, az nem is létezik, de amiért fizettem azt tökéletesen teljesíti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 16.

Timcsi85

2023. március 24.

Nálam hatalmas favorit. Erősen táplálta az arcomat, újravevős. Ám: Nehéz krémnek érzem, kb.2-3 naponta alkalmazom este, a többi napon a könnyebb Revox cseresznyevirágos krémje a befutó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 24.

lilla.kekes

2023. március 7.

A termék hidratálni hidratál, de nem egy csodaszer. Nekem inkabb a G&G jobban bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 7.

SophieAnneLys

2023. március 7.

Nagyon szeretem termék. Táplál, hidratál, véd. Nekem tetszik az illata is. Kicsit diszkógömbös rajtam (kombinált bőröm zsíros részein) de egy matt, színtelen púder elviszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 7.

Minawa14

2023. március 6.

esténként használom a retinolos ruti miatt kb megfürdök benne :D szeretem és nem is volt drága :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 6.

Kissk

2023. január 12.

Nagyon puha lesz a bőröm tőle, nem lesznek pattanásaim nagy változást látok így egy hét használat alatt is. Minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 12.

vivienkss

2022. november 17.

Pár hete használom a reggeli rutinomban (néha az estiben is) Ha este kenem fel, másnap reggelre nagyon puha lesz a bőröm!:) Engem nem zavart az illata, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.