Revox

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ammisra, Módosítva: 2022. március 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérumban található glikolsav felbontja a kötéseket az elöregedett bőrsejtek között, így szabaddá téve őket a hámlasztáshoz. Felgyorsítja a bőr megújulási képességét, felszínre hozva a friss, üde bőrt, amennyiben rendszeresen, rutinszerűen alkalmazzuk. A bőr fiatalosabbnak, üdébbnek látszik, a gyors sejtmegújulásnak köszönhetően.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Roxi14R

2024. július 11.

Valószínüleg nekem túl erős, szörnyű és rengeteg pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 11.

Valószínüleg nekem túl erős, szörnyű és rengeteg pattanásokat okozott.

Bebeka

2024. június 21.

Heti 1x használom nem egymás után a glikosavval! Reggel kötelezően fényvédőzve segít az arcom hámlasztásában szerintem ez is egy csodaszer mint a többi Revoxos szérum!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 21.

Pille4

2024. május 23.

Nem rossz, de akkora változást sem tudok elmondani. Aki ajánlotta nagyon meg volt elégedve, ezért próbáltam ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 23.

krikikirk

2024. május 9.

az írós ujjamon (elszíneződés, bőrkeményedés, sérülésmentes) próbáltam ki, kötés alatt kb 20-30 perc hatóidő alatt égési sérüléseket okozott.
az égési sérülés közepesen lassan fejlődött ki, és lassan gyógyult, miközben többen érdeklődtek, én pedig örömmel újságoltam
állítólag hasonló tapasztalatok születnek peeling-exfoli-zoknikkal, pedikűrösök szerint, őszintén nem tudom, passzolok :)

maradok a 10% mandulasavnál vagy az ugyanilyen glikolnál, ha nagy a vész, de leginkább egyiket sem használom, az ajkaimat kivéve.
kettő a csillag, mert igenis legyen elérhető hasonló finom vegyifegyver mindenkinek, de azért jó lett volna tudni, mivel állok szemben.

kozmetikushoz járók szembesülhetnek olyan infókkal, h 18% fölött már lúgos semlegesítő oldatnak kell a gyógyszerszekrényben lenni mint a kígyóméreg ellenszernek, kb
a dobozon azt írja, 5-10 p után mosd le. bárki is írta, h fent hagyja félórákra, ez egyenesen ökörség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

hoka.timi

2024. január 24.

Kedvenc hámlasztóm, előtte gyengébbekkel próbálkoztam, jó párral,de ennél láttam először javulást a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Colette221

2024. január 18.

Vannak időszakok, amikor rengeteg apró pattanás van az arcomon, olyankor ezt a szérumot használom, és másnap látványosan szebb lesz a bőröm.

Valóban nem szabad túlzásba vinni. Heti maximum kétszer használom, de van olyan, hogy hetekig nem kell előbennem. Mindig hidratálok utána.

Ár-érték arányban a legjobb. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 18.

Ár-érték arányban a legjobb. Biztos, hogy újra fogom venni.

Anita1978

2023. december 5.

Eddig Ordinaryt használtam mindenből, most áttértem a Revoxra mert elérhetőbb.
Tetszik, h nem folyik, zselés állagú, így ha csak patira teszem pöttyben (én igy használom), nem folyik le onnan.Patira viszont egész este fent hagyom pöttyökben (nem az egész arcomon).Durva, de gyorsan akarok megmenekülni a csúnyaságoktól.Én úgy veszem észre, sokkal gyorsabban gyógyul a pati ill. az az utáni folt. Ami fura, h nem csíp..sebre téve sem.
Napközben van, hogy 1 órát is fenn marad..semmi nem történik. Nem hámlaszt túl engem! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 5.

Eddig Ordinaryt használtam mindenből, most áttértem a Revoxra mert elérhetőbb.

browniegirl90

2023. november 20.

Szerintem a hámlasztás egy szuper kis dolog, és nagyon jó eredményeket lehet vele elérni a bőrápolásban, DE csak ha nem viszi az ember túlzásba. Én minden második vasárnap este használom, 30perc után lemosóm és vastagon hidratálok a LRP cica balzsamjával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 20.

DNagy

2023. május 3.

Kezdetben minden nap használtam, tény, hogy puha, fényes lett tőle az arcom, de később elkezdte szárítani, így heti egyszer hazsnálom, bár akkor sem szívesen. Ha van egy apró kis seb is az arcon, akkor eléggé csípni fogja, illetve nekem az állaga sem tetszik, mert amíg nem szívódik be nagyon ragadós érzete van, meg alapjáraton is sűrűbb, ragacsos az állaga. Lehet az én bőrőmmel van a baj, vagy nincs elég tapasztalatom a hámlasztókkal, de nálam csoda, ha elfogy ez az azüvecske.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 3.

eszti345

2023. április 17.

Már járatos hámlasztó vagyok. Vannak bevált revox termékeim de ez nagyon nem vált be a márkától. Többször megpróbálkoztam vele. Teljesen felborította az arcom megszokott egyensúlyát, pattanásokat okozott, hetekig tartott míg mondhatom, már helyre jött. Azóta The ordinary aha szérumját használom, ami ég és föld ehez a szérumhoz képest - csodát tesz a bőrömmel. Persze lehet valakinek ez válik be, nekem soha többé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.