Revox

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ammisra, Módosítva: 2022. március 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérumban található glikolsav felbontja a kötéseket az elöregedett bőrsejtek között, így szabaddá téve őket a hámlasztáshoz. Felgyorsítja a bőr megújulási képességét, felszínre hozva a friss, üde bőrt, amennyiben rendszeresen, rutinszerűen alkalmazzuk. A bőr fiatalosabbnak, üdébbnek látszik, a gyors sejtmegújulásnak köszönhetően.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: Képen látható, vonallal jelölve, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bernatd

2022. június 6.

Én a talpam hámlasztasára használom (kifejezetten erre vettem) és jól bevállt, csodát nem tett, de valamennyivel szebb lett a lábam. Nem szárította ki egyáltalán a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 6.

Tanzanit

2022. március 22.

Kezdő tudatos bőrápolóként elkövettem azt a hibát, hogy leemeltem a DM-ben polcáról anélkül, hogy jobban utána olvastam volna a kémiai hámlasztásnak. Nagyon kiszárította a bőrömet, nyilván nem egy 30 %-os AHA-vál kellett volna kezdenem. Hámlasztásban rutinos, és kevésbé érzékeny bőrűeknek biztos jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 22.

Lina14

2022. március 8.

Nekem arcbőrön szárít, inkább vállon illetve a hátam felső részén használom ahol sajnos még mindig pattanásos vagyok és ott szép munkát végez de nem hiszem, hogy jra megvenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Fannie

2022. február 19.

Általában heti egyszer használom, mostanra már kevésbé látványos a hatása, de mikor először próbáltam, olyan puha volt a bőröm, mint még soha. Heti használat mellett könnyebben szívódik be az arckrém és a sminkelés is könnyebb, mert az elhalt hámsejteket eltávolítja. Én gyakrabban nem használom, nehogy sérüljön a bőr védőrétege, de így is látványosan puhább, frissebb lesz tőle az arcom, és sokáig elég egy üveg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 19.

kompothal

2021. december 7.

TO 30%-os AHA-t használtam, de lehetetlen volt egy időben beszerezni, így ezt választottam utánpótlásnak. Szívesebben kenem ezt fel az arcomra, szebb bőrképed ad, kellemesebb az érzés utána. Szépen teszi a dolgát, nem irritál. Szuper kis termék, heti 2x használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

dalmesz0204

2021. december 7.

Első AHA hámlasztóm, így nincs viszonyítási alapom, ezért a 4 csillag.

Imádom a bőröm, miután lemosom. Annyira pihe-puha :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

Első AHA hámlasztóm, így nincs viszonyítási alapom, ezért a 4 csillag.

Imádom a bőröm, miután lemosom. Annyira pihe-puha :)))

juhasz_annette

2021. november 18.

Azért adok csak 4 csillagot mert én is kezdő hámlasztó vagyok és más terméket nem próbáltam még ki.
Első körben utána olvastam és nem ezt javasolják első hámlasztó szernek de nekem a használata egyszerű volt és az egyik nagyon kedves barátom ajánlotta a revox termékeket.
Egy héten egyszer használtam de ez a szokásom csökkent illetve a rutin nem vált sajnos rendszeressé a munkám miatt is de mondhatom, hogy a hámlasztó után imádtam a bőröm.Az arcom a szer lemosása után olyan volt mint a babapopsi és nem éreztem utána azt az érdességét a bőrömnek mint előtte.
Utáva vagy a revoxnak a niacinamideját vagy a hyaluronsavas arckrémjét kentem fel mindkettő opciótól ragyogott a bőröm.
Én teljesen meg vagyok elégedve vele és lehet más hámlasztókat is kipróbálok ez után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

bernadettu

2021. október 31.

Azt hittem hogy a TO AHA savas hámlasztójának a dupe-ja de csak itthon vettem észre, hogy ebben nincs BHA, de úgy voltam vele, hogy kipróbálom ezt a verziót, AHA savat eddig még úgysem próbáltam. Az előírtaknak megfelelően 15 perc után lemostam, de semmi változást nem tapasztaltam, próbáltam tovább fent hagyni de ugyanúgy semmi, már majdnem az üveg felét elhasználtam pedig.
Lehet egyszerűen nem a bőrtípusom számára megfelelő. Sajnos nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

SunshineX

2021. október 5.

Abszolút bevált! Nem túl durva, nem okoz bőrpírt, de szebb, puhább a bőröm tapintása a használata után. Bátran ajánlom kezdő AHA-savat használóknak, illetve érzékeny bőrűeknek (nekem is az van). Könnyű a beszerezhetősége (DM) és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 5.

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Teljesen korrekt hámlasztó, nem túl erőszakos, használat után rögtön érzem, hogy puhább és kellemesebb tapintású a bőröm. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Hidratálók: Propylene Glycol