Revox

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2024. április 17.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Szérum, amely tonizálja és stimulálja a hajhagymákat, elősegítve ezzel a haj egészséges megjelenését és sűrűségét. A Biotinoyl Tripeptidet tartalmazó formula hat a hajhagymák keratinocitáinak proliferációjára a teltebb, sűrűbb és erősebb hajért. A biofunkcionális oligopeptidekben gazdag Keratrix™ komplexnek köszönhetően, amely tartós hatással van a hajszálakra, ez a szérum javítja a haj és a fejbőr állapotát. A könnyű, szilikonmentes formula beszívódik a fejbőrbe anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után.

Ritkuló, fénytelen, lelapuló hajra, illetve minden hajtípusra.

csilla0512

2024. június 24.

Egyértelműen több babahajam lett amióta használom, könnyen beszívódik és nem nehezíti el a hajamat. Könnyű eldolgozni és tartást is ad a hajamnak. Nagyon szuper kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 24.

Mul

2024. június 21.

Tesztelésre kaptam a terméket, ezért elvárások nélkül vágtam bele a használatába. Szeretem a Revox termékeit, mert hatékonyak, nagyon szép a csomagolásuk, könnyen alkalmazhatóak és elérhető áron kaphatóak.
Pippettás kiszerelése miatt jól felvihető a választékokba, kicsit folyékonyabb az állaga, így az első használatnál érdemes ezzel számolni és kevesebbet felvinni, majd kitapasztani a megfelelő mennyiségét.
Hosszú, viszonylag sok hajam van, kevésbé hullik és egyértelműen dúsabb érzete van mióta használom. Nálam 5*-os!
Köszönöm szépen, hogy tesztelhettem! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 21.

Köszönöm szépen, hogy tesztelhettem! 😊

Zember

2024. június 9.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, sajnos nekem eszméletlen módon kiszárította az egyébként is száraz fejbőrömet és nagyon viszketett frissen hajmosás után. Így újravásárolni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 9.

Viktoria_fks

2024. május 27.

*tesztelésre kaptam*
Soha nem hittem ezekben a hajszérumokban, soha nem vettem észre semmit. Hajnövesztésben vagyok már másfél éve, nagyon pici hajból indultam, most már nyakig ér a hajam, így elég szembetűnő, ha valami használ a hajamon. Eddig is sűrű hajam volt, nagyon nem vágytam dúsabb hajra, de ha már kaptam, gondoltam kipróbálom.
Az üvegcse olyan, mint a többi revoxos szérum. Illata nekem nincs, állaga folyós, így amikor a fejbőrömre folyasztom gyorsan kell bemasszíroznom, mert folyik össze vissza. Nekem nem lett érzékeny a fejbőröm, zsírosságot utána nem éreztem.
Nekem eléggé gyorsan fogyott, napi szinten használtam, kb. másfél hétig tartott ki, de lehet túl sokat raktam fel :D
Mialatt használtam semmit nem láttam, nem történt semmi. Aztán elfogyott, teltek a napok, és úgy néha néha mikor úgy jobban megnéztem a hajam, akkor vettem észre, hogy mintha sűrűbb lenne a hajkorona. Egyre nagyobb, mikrofon fejem lett :D
Úgyhogy használat után egy hétre vettem észre, hogy igenis, ez működött, sűrűbb lett a hajam.
Ezért adok rá 5 csillagot, bár soha nem fogom úja venni :D Már várom, hogy menjek fodrászhoz ritkítani a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 27.

*tesztelésre kaptam*

Klau04

2024. május 24.

Tesztelésre kaptam, bár korábban magam is vettem egy üveggel. Még nem használom olyan régóta, hogy a hajsűrűség fokozását illetően véleményezni tudjam, de nagyon jól nyugtatja az érzékeny fejbőrömet és a minimális hajhullásomat még jobban mérsékelte. Remélem, babahajakat is eredményezni fog (jövök updateelni).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 24.

Santorinilover

2024. május 23.

Nem nehezíti el a hajam...eddig különosebbet nem vettem észre... talán kissé több babahajam van
Bemasszirozva jó érzet.
Nem lesz utána letapadós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 23.

Bemasszirozva jó érzet.
Nem lesz utána letapadós.

coffeeaddict13

2024. május 20.

Igazából semmilyen nagy változást nem vettem észre, amíg elhasználtam az egy üvegcsényit, mintha egy minimálisan talán egy picivel több babahajam lenne. Alapvetően egy jó szérum, nem nehezíti el a hajat, nem zsírosít és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 20.

Szti12

2024. május 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg, tetszik, hogy egyáltalán nem nehezít, egy jó fejmasszázzsal egybekötve igazi kis spa élmény😀
Egyelőre semmi különösebb hatást nem vettem észre, de erről a későbbiek során update-elek😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

PiroskaP

2024. május 11.

Számomra sajnos nagy csalódás volt ez a szérum.🥺 Extrém érzékeny fejbőröm van, és Szofis instáról merítettem az ötletet, hogy talán ez picit segít ápolni. Egyrészt az adagolásnál azt hiszem 3-5 cseppet írnak, hááát hagyjuk🤣 szerintem 1,5 ampullával minimum eltoltam alkalmanként, pedig nem áztattam a fejbőröm!😁 Tehát nagyon gyorsan fogy, nem igazán éreztem hatását, sem fejbőr vitalizálás szempontjából, sem pedig hajnövekedés terén, egyedül azért nem egy csillag, mert nem zsírosított, nem kellett miatta gyakrabban haját mosnom. Nem gondolom, hogy újra próbálkoznék vele.😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 11.

horvathszabinaa

2024. május 7.

Én nem vettem észre semmi különöset a használatakor, úgy hogy nem tudom mit is tud valójában. Amúgy könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

Antioxidánsok: Caffeine
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.