Revox

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2024. április 17.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Szérum, amely tonizálja és stimulálja a hajhagymákat, elősegítve ezzel a haj egészséges megjelenését és sűrűségét. A Biotinoyl Tripeptidet tartalmazó formula hat a hajhagymák keratinocitáinak proliferációjára a teltebb, sűrűbb és erősebb hajért. A biofunkcionális oligopeptidekben gazdag Keratrix™ komplexnek köszönhetően, amely tartós hatással van a hajszálakra, ez a szérum javítja a haj és a fejbőr állapotát. A könnyű, szilikonmentes formula beszívódik a fejbőrbe anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után.

Ritkuló, fénytelen, lelapuló hajra, illetve minden hajtípusra.

PiroskaP

2024. május 11.

Számomra sajnos nagy csalódás volt ez a szérum.🥺 Extrém érzékeny fejbőröm van, és Szofis instáról merítettem az ötletet, hogy talán ez picit segít ápolni. Egyrészt az adagolásnál azt hiszem 3-5 cseppet írnak, hááát hagyjuk🤣 szerintem 1,5 ampullával minimum eltoltam alkalmanként, pedig nem áztattam a fejbőröm!😁 Tehát nagyon gyorsan fogy, nem igazán éreztem hatását, sem fejbőr vitalizálás szempontjából, sem pedig hajnövekedés terén, egyedül azért nem egy csillag, mert nem zsírosított, nem kellett miatta gyakrabban haját mosnom. Nem gondolom, hogy újra próbálkoznék vele.😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 11.

horvathszabinaa

2024. május 7.

Én nem vettem észre semmi különöset a használatakor, úgy hogy nem tudom mit is tud valójában. Amúgy könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

ksvl

2024. május 6.

Én belekevertem rozmaringolajat és úgy használtam. Nem zsírosodott tőle a hajam, egészségesebb és szerintem gyorsabban nő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 6.

Csillamatka

2024. május 3.

Az itteni vélemények miatt vásároltam meg. Nekem sajnos csalódás. A fejbőrömet nagyon kiszárította. Egyéb hatásáról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. május 3.

nutella99

2024. április 28.

Lassan az első üveg végére érve, azt tudom mondani, hogy megérte megvenni. Elsősorban a "mickey egér" foltjaimra használtam heti egyszer és már láttok jó pár babahajat. Mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 28.

Dina.toth

(!)
2024. április 23.

tesztelőként válogattak be, amit ezúton is köszönök!

első használat után nem éreztem zsíros nehezítést, viszont majd egy hónap múlva visszatérek még bővebb beszámolóval :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

tesztelőként válogattak be, amit ezúton is köszönök!

Klaudia1994

2024. március 24.

Ritkán írok véleményt, ez a termék viszont megérdemli. Szerettem volna kezelni a fejbőrömet is, mint a tudatos hajápolás szerves reszeként. Sosem hullott a hajam, mosáskor is csak a minimális mennyiségtől szabadulok meg. A halántékomnál és a fülem fölött nagyon gyengén nő a hajam, ez sajnos mindig is így volt, ezen szerettem volna segíteni. Célzottan, csak a fejbőröm első felén használtam el egy üveggel, eddig. Határozottan látom a hatását. Volument, tartást, adott a hajamnak, és be is sűrítette azt. Viszonylag hamar elfogyott egy üveg, azonnal újra is veszem, és folytatom a kúrát, immáron az egész fejbőrömön. Erősebben nőnek a hajszálaim, ez Nekem már elég eredmény. Nem zsírosít, viszont a frissen mosostt hajamon inkább nem használom, csam a második és harmadik napon. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 24.

f.noemi

2024. március 8.

Sok üvegcsével elhasználtam már, mert állandóan fáj a hajam fejem tetején (nem hordom szoros copfban, nem ezért). Naponta használom, a hajamat nem zsírosítja, teljesen nem oldotta meg a problémát, de sokat javít rajta. Új babahajakat nem igazán tapasztaltam a használata mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 8.

szzh01

2024. március 7.

Nekem semmit nem csinált, elhasználtam egy majdnem teljes üveggel, de mintha sima vízzel kenegetném a fejemet, teljesen hatástalan volt. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 7.

zsuzsakobli

2024. március 7.

Eddig azt hittem, hogy nem hullik nagyon a hajam, mert hajmosás utáni fésülködés után úgy kb 100 hajszál maradt a fésűben. Neeem, nem számoltam meg egyenként, csak úgy kb. Vettem egy üveggel az itteni jó vélemények alapján, csak hajmosáskor használtam és legutóbb...tadaaaaam!, 4 db hajszál marad a fésűben (most megszámoltam :)) Már meg is vettem a következő adagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 7.

Antioxidánsok: Caffeine
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.