Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ivci, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• A feszességét és rugalmasságát elvesztett bőrre, ráncokra
  • A bőrpeptidek kiváltják a kollagén és elasztin termelést
  • A fiatalosabb megjelenésért

moonflower

2022. május 19.

Esti rutinban szoktam használni, a Geek&Gorgeous - Stress less szérum után. Reggelre kisimultabbnak látom az arcom tőle. Smink alá is működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

domkatalin

2022. április 25.

Nagyon kellemes, frissítő, azonnal a rutin része lett, semmi irritáció, sőt kimondottan nyugtató hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

pniki93

2022. április 14.

Huu, de nagyon akartam szeretni. És van, amikor sikerül is :D Este fürdés után a párás fürdőszoba nagyon segít (csak jóval később láttam hogy van benne hialuronsav is). Reggel szép és kisimult, egységes bőrrel ébredek. Viszont...mindig lesz rajtam néhány kis pici pattanás leginkább a szám körül és az orromon, és most már teljesen biztos vagyok, hogy emiatt. Napközben is ezt használom, de egyáltalán nem érzem ezt a hatást, amit az éjszaka alatt ad nekem, a könnyű hidratálóm is nagyon nehezen szívódik be, erre nekem reggel nincs időm. Többet árt mint használ, ezt az éjszakai feltöltést is inkább a hialuronsavnak tudom be (anno nagyon sokáig használtam az Isntree hialuronsavas tonerét, ugyanez volt a hatás). Most érek a 2. üvegem végére, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

kovacsrekaa

2022. március 7.

Az uveg felenel tartok. Nagyon akartam szeretni, es nagyon akartam hogy hasznaljon. Miota betoltottem a 28-at, azota melyrepulesben van a borom. Latom, hogy oregszem. A homlokomon a mimikai rancok egyre inkabb maradandoan, erre akartam valami jobb es termeszetesebb cuccot, ezert sem a nivea vagy a l’oreal polcan keresgeltem. Nekem nem hasznalt, ha ejjelre kentem reggelre valamivel kisimultabb lett a borom, de napkozben semmit sem hasznalt. Ugy dontottem kidobom, mert latom hogy feleslegesen kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 7.

Anita1978

2022. február 1.

Sűrűbb, átlátszó szérum, hamar beszívódik. Esténként teszek ugy 2-3 cseppet a szem köré es a szaj mimikai rancaihoz, és szétoszlatom az arcomon kis vizes kézzel, majd erre egy Q10 szérum krémet es hialuront.Szeretem ezt a rutint.Jót tesz a bőrömnek. Legelőször mart, csípett, piros lettem tőle mintha leégtem volna.Fújtam rá 2 napig az aloet, igy jött helyre, mert minden csipett utána.Nem tudom, mi volt az, de másodjára már jol működött.Annyira sűrű az anyag, h a vastag pipettát ha visszatesszük az üvegbe, akinek remeg a keze, tuti lefolyik/felkenődik az üveg szájára a cucc.Nekem nem, figyelek rá. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 1.

csevi22

2022. január 30.

Esténként tudom csak igazán használni, mert nekem pereg, morzsálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Esténként tudom csak igazán használni, mert nekem pereg, morzsálódik.

PSophiee

2022. január 21.

Szerettem használni, olyan üdébbnek hatott tőle a bőröm. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Szerettem használni, olyan üdébbnek hatott tőle a bőröm. Újra fogom venni.

oznob64

2022. január 13.

Kicsit kellemetlen, ragacsos textúra, de a használata után összességében mintha tényleg szebb lenne a bőrkép másnapra. Mivel sok aktív hatóanyagot használok, így rá viszonylag ritkán kerül sor, viszont valamiért mégis úgy érzem, hogy egy hatásos szérumról van szó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

Kise

2021. december 30.

Második üvegcsével használom, szeretném hinni, hogy neki is köszönhető a sima ábrázatom. Könnyen beszívódik, esti hámlasztás nélküli rutinom része, így csak max.3x használom, néha reggel is. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

lzsoficim

2021. december 30.

Értem én, h nem azonnal kell csodát várni, DE esküszöm, hogy az első használat után másnap reggel azt nézegettem a tükörben, mi történt az arcommal :D
Kisimult, "nyugodtabb"...aztán persze eszembe jutott, h vettem ezt a szert és tegnap azzal kentem be, lehet, hogy annak a hatása? Hm...Aznap este megint kipróbáltam, megint így ébredtem...Az én bőröm végtelenül hisztis, így egy kis javulás már azonnal és szembetűnően látszik, így nem mondom, hogy mindenki így fog reagálni rá, de én nagyon örülök egyelőre, hogy rátaláltam.
Nem üti ki a bőröm, nem ragad, kényelmes és látom az eredményt.

Update: akinek túlhidratálás esetén hajlamosak a pórusai az eltömődésre, ne használja minden nap. Nekem a heti két-harom alkalom vált be, ha gyakrabban használom, azért jönnek a pattanások, mitesszerek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Nem üti ki a bőröm, nem ragad, kényelmes és látom az eredményt.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.