Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ivci, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• A feszességét és rugalmasságát elvesztett bőrre, ráncokra
  • A bőrpeptidek kiváltják a kollagén és elasztin termelést
  • A fiatalosabb megjelenésért

dunaimano

2021. március 14.

Ez is a téli rutin bővítés miatt került hozzám. Leginkább a hidratálást érzem, a hialuronsav meghatározza a termék állagát, hatását is. Könnyen felszívódik, zselés állagú. Remélem a peptidek is teszik a dolgukat, és hosszú távon is ért valamit. Megyek tovább a kíváncsiság útján más termékekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Alsace

2021. március 7.

Január óta használom, még pár revoxos termékkel együtt. Könnyű beszerezni és használni is, de elkezdett zavarni, hogy a squalane-t leszámítva mindegyiknek ugyanolyan csiganyál az állaga. A másik ami zavaró, hogy miután felszívódott lesz egy fura réteg a bőrömön, ami nehezen szívódik fel.
Sokáig elég, ami még nagy előnye, én még a feléig se értem el, pedig naponta használom.
Most nem veszem újra, mert más peptides szérumokat is szeretnék kipróbálni, de ha azokat nem tudom beszerezni és kell valami könnyen elérhető, akkor tudom, hogy mit kell keresnem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Spiritcat78

2021. március 6.

Azt hiszem ez egy állandó termék lesz a fürdőszobámban. Félve kentem rá az arcomra, ajándékba kaptam. Azonnal látható az eredménye, folthalványító és tényleg olyan bőrképet ad, mintha magamra raktam volna egy filtert. Nem miteszer képző, nem ragad, nem büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

apbernadett

2021. március 6.

Az első peptides szérumom, így hasonlítási alapom nincs. Mindenesetre nagyon megszerettem. Szépen hidratál, nagyon jó érzés, nem irritálja az érzékeny a bőröm és nagyon könnyű beszerezni, jó áron. Megelőzésként szerintem tökéletes első peptides szérumnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

anita0101

2021. február 23.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a peptides szérummal.
- hatása: a pórusaim méretét csökkentette, ezáltal egységesebb a bőrfelszínem.
- könnyű beszerezni
- ára igazán baráti

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a peptides szérummal.
- hatása: a pórusaim méretét csökkentette, ezáltal egységesebb a bőrfelszínem.
- könnyű beszerezni
- ára igazán baráti

Mercury91

2021. február 17.

Nemrég vettem meg 4 Revox-os társával együtt. Eddig ami nyilvánvaló: könnyű kezelni, felvinni, jó a pipettás megoldás (mások írták, hogy vastag a pipetta, szerintem nem az), könnyű eloszlatni, jól beszívódik a bőrbe, egyik sem okozott semmi rosszat. A pozitív hatás hamar látszott. Ha valami rossz történik, vagy nem tartom majd elég hatásosnak, lepontozom, addig megelőlegezem az 5 csillagot. Előny, hogy könnyen beszerezhető a dm-ben, az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

kiwee1015

2021. február 17.

Nem tudom vajon nekem sikerült-e két rossz revox terméket is kifogni,de ez és a c-vitaminos szérum is rákvörössé tette a fejem.Soha többet nem vásárolok revoxot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

CoolMyMc

2021. február 10.

Én megelőzés céljából vettem és azt kell mondjam nagyon hatásos! Elsőnek féltem tőle ,hogy mi lesz ha nem hat olyan jól ,de legalább egy kellemeset csalódtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 10.

Villango

2021. február 7.

Sok (kb 9) éve vagyok hű a tudatos bőrápoláshoz mint olyanhoz :) amit Juditnak, a KM alapítójának köszönhetek. Ezalatt a 9 év alatt rájöttem, nem kellenek drága kencék ahhoz, hogy hatóanyagokban gazdag legyen a napi rutinom. Az AHA és a BHA kencém drágább márkáktól származnak, de nagyon sokáig elég 1-1 tubus belőlük, a retinolos, a peptides, a hialuronsavas, a Q10-es és a C vitaminos szérumaim viszont ezek az újhullámos márkák termékei, és nagyon meg vagyok velük elégedve. A megelőzésben hiszek, és kicsi későinek tartom hogy csak 31 évesen kezdtem bele......de talán még jó vagyok.
Nagyon nagyon fontos, hogy ezek a szérumok hosszútávon fejtik ki hatásukat.
Látom a sok más termék (C vitaminos és retinolos cuccok) értékelésénél is, hogy sokan egyből várják a ránctalanító hatást. Na az nem ez, az a botox meg a filler. Ez a kis szérum nagyon szuper, mindenkinek ajánlok egy próbát, az ára meg...szinte ingyen dobják utánunk a hatását, INCI-t tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

Nagyon nagyon fontos, hogy ezek a szérumok hosszútávon fejtik ki hatásukat.

Cyntia

2021. február 1.

Imádom. Az arcom kipihentnek, élettel telinek látszik. Annyi pénzért ajándék. Kiprobaltam a kezdodo szarkalabaimon is és látványosan halványítja oket.Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Antioxidánsok: Arginine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Arginine
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A Matrixyl 3000 néven ismert kettő peptidből álló hatóanyagkomplex egyik eleme (a másik a palmitoyl tetrapeptide-7). Az összetevőben egy három aminosavból álló peptid kapcsolódik palmitinsavhoz, aminek révén javul a peptid olajban oldhatósága, és ezáltal könnyebben beszívódik a bőrbe. Az összetevő peptid része a bőrben található I-es típusú kollagénnek (bőrünk feszességét többféle típusú kollagén adja) egy egysége. A bőrünk kollagéntartalma (a kollagén egy fehérje, azaz hosszú aminosavlánc) természetes módon peptidekké (rövid aminosavlánc) bomlik, és a peptidek keletkezése újabb kollagén termelésére serkenti a bőrünket. A Palmitoyl Tripeptide-1 működési elve, hogy ha a bőrünkbe kívülről kvázi lebomlott kollagént viszünk be, akkor ezzel  bőrünket „becsapjuk”, és kollagéntermelésre tudjuk ösztönözni. Vagyis a tudomány mai állása szerint a Palmitoyl Tripeptide-1 talán képes bőrünk kollagéntermelését serkenteni, amely bőrünk ránctalanodásához, feszesebbé válásához vezet. További részletek itt.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.