Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kémiai hámlasztó szérum, ami segít felvenni a harcot a problémás bőr ellen.

Legendás kozmetikumok: Revox Just Salicylic Acid

Ár: 2000 , Eladó: KPEvi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, III. kerület, fizetés: Személyesen Budapesten, de küldöm is
Ár: 890 , Eladó: peppi
Állapot: 50/100%, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

timeaa

2024. április 10.

Ára tökéletes, szintúgy az összetevői és a hatása is! Régóta ezt használom, volt hogy próbáltam új termékeket de mindig vissza tértem hozzá. Gyengéd de még is hatásos, kezdőknek nagyon ajánlom.
Revox márka volt az első igazi bőrápolási termékem, és nem nagyon tudtam csalódni bennük<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 10.

B.Rahel

2024. március 26.

Gyengéd hámlasztó, nekem sokat segített a bőröm állapotán. Többször is újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 26.

ApeleszRegi

2024. március 25.

Kedvenc szalicilsavas szérumom. Már a sokadik üvegcsét használom belőle, szépen kordában tartja a pórusaimat. Pattanások esetén helyileg is szoktam alkalmazni, pár nap alatt látványosan lehúzza a gyulladást. Nekem kifejezettem tetszik a kicsit zselésebb állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

Wonderwoman91

2024. március 17.

Sajnos nem sok változást hozott, a G&G jobban bevált, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 17.

Sajnos nem sok változást hozott, a G&G jobban bevált, ezért a 3 csillag.

dorombolopillecukor

2024. március 12.

Heti 1-2x használom, másnapra mindig változik a bőröm állapota, tehát dolgozik rendesen és nem irritált egyszer sem. Állagra is kellemes, könnyű szétkenni, könnyen beszívódik, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 12.

AClau

2024. február 28.

Nekem bevált, 2-3 naponta használom csak, ahogy javasolt. Illata nincs, gyorsan beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

andreaxoxo

2024. február 13.

Az én bőrömnek gyengéd, erősebb hámlasztót használok, alapvetően ameddig használt szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 13.

FLili2

2024. január 26.

Gyengéd hamlasztó, amit töbször is újravettem a hámlasztók bevezetésére a rutinomba. Az én bőrömmel nem igazán tett semmit viszont így tudtam egyel erősebb hámlasztóra lesz szükségem a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

gyongyalis

2024. január 24.

Imádom ezt a terméket, évek óta nekem mindig bekerül a kosaramba. ☺️ Szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Alexa930

2024. január 20.

A bőröm szereti, sokkal kevesebb mitesszerem van, mióta használom. Éjszakára használom ránctalanító krémmel együtt. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.