Revox

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emok, Módosítva: 2022. március 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Hidratáló arcszérum
  • Az egészséges és ragyogó megjelenésért
  • Egyenletlen arcbőrre, a szárazság és az öregedés jelei ellen
  • Fáradt és fakó arcbőrre
  • Az arc és nyak területére

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LittleSpark

2024. április 22.

Egyszerűen imádom! Könnyed, illatmentes, szépen beszívódik. Most egy másik márka másik krémét használom, de ha az elfogy visszatérek erre ami az esti arcápolást illeti. Szép ragyogó egységes bőrt ad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

sara06

2024. április 13.

Éjszakai használatra szuper, nappalra nekem kicsit vastag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 13.

Éjszakai használatra szuper, nappalra nekem kicsit vastag.

palbernadett

2024. április 10.

Nekem kombinált bőröm van. Reggeli használatra nekem nem vált be, viszont éjszakára bekentem, reggelre baba bőrrel ébredtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 10.

WeBarbara

2024. április 9.

Nappali hidratáló krémként használtam. És a célnak teljesen megfelelt, szép hidratált egységes bőrt eredményezett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 9.

zsviktorina

2024. február 26.

Nappali alap hidratáló krémnek szerintem csillagos 5ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

Nappali alap hidratáló krémnek szerintem csillagos 5ös.

lucus999

2024. február 12.

nekem apro pattanasokat okozott valoszinuleg allergias vagyok ra, aki nem az sem ajanlom tulsagosan sokat nem tesz a borrel annyi hogy kicsit hidratalja es hamar beszivodik kis kiszerelesu szemem alatti teruletre szepen elhasznalgatom de egyaltalan nem ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 12.

guppi666

2023. december 2.

Nekem nem vált be sajnos. Az elején pattanásokat okozott, de nem adtam fel, használtam kitartóan, utána mintha segítette volna a folthalványítást, de amint jobb lett a helyzet, újra pattanásokat okozott. Amint elfogyott, a pattanások is eltűntek, és csak ez az egyetlen új termék volt a rutinomban. Gyorsan beszívódott de mintha 1 óra múlva kiült volna vissza az arcomra, így sminkelni nem tudtam rá, zsírosbödön effektus miatt esténként használtam el. Szerencsére gyorsan elfogyott mert elég kicsi a kiszerelés, így ha bevált volna, gazdaságos sem lett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 2.

persevere

2023. október 29.

Régóta kerestem nappalra valami könnyedebb hidratáló krémet, ami szépen beszívódik, nem ül meg az arcomon, nem fénylek tőle még órák múlva is. 😅 Na, erre a célra ez a krém tökéletes. Tényleg szuper gyorsan beszívódik, könnyen eldolgozható az állagának köszönhetően. Bár nekem szárazabb a bőröm, úgy érzem, hogy így nappalra épp elegendő hidratálást nyújt (legalábbis a márka hialuronsavas szérumával együtt használva). A bőrképemben viszont így a tubus végére érve sem fedeztem fel változást, nálam elmaradt ez az élinkítő, "ragyogó" hatás. Mindenesetre, az biztos, hogy tapintásra puhának, selymesnek érződik utána az arcbőröm. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 29.

grethy

2023. szeptember 1.

Terhesség alatt kialakult pigmentfoltokra használom amik a szemöldök és a szem környéken alakulat ki már pár alkalom után eszrevettem h halványodott, sott foltokban “szivodik fel” a pigmentfolt mind a két szemem környéken, ez valami csoda 🙂🙏🏻

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. szeptember 1.

CzDorottya10

2023. augusztus 8.

Semmi hatását nem vettem észre. Nekem szárított is, sminkelni rá katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 8.

Semmi hatását nem vettem észre. Nekem szárított is, sminkelni rá katasztrófa.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Olea Europaea (Olive) Oil, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.