Revuele

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2021. április 20.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Segít eltávolítani a szennyeződéseket és az felhalmozódott faggyút, így a bőr felfrissül és tonizálódik. A retinol elősegíti a bőr megújulását. Fokozza a kollagén termelést, amely az öregedés látható jeleinek csökkentésén dolgozik.

czirka

2021. november 29.

Csodaszer. Ezer órát dolgozom egy héten, ezzel ugye mindent megteszek, hogy fáradt legyen az arcom, viszont mióta minden nap használom, napi 1x, valahogy tömöttebb, feszesebb és kisimultabb vagyok. Csak ajánlani tudom, bőrhibák, acnék gyilkosa. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Unix

2021. november 22.

Én a testemen lévő új striákra használom mert azt hallottam arra is használ, viszont inkább a PC testi 1 retinolját fogom használni miután elfogy mert nagyon sok fogy belőle és az erősebb is mint ez, szerintem az jobban megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 22.

Bambusz92

2021. november 16.

Ahol lakom ott a dm-ben szérum retinol nincs csak ez a tonik. Hát inkább arra ösztönöznék mindenkit hogy azt vegyék és ezt ne. Szárít, kissé irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Csakegylany22

2021. október 28.

Nem mertem megvenni a sima Revox retinolt először mert féltem hogy túl sok lenne a napi rutinomba, de szerintem jól döntöttem hogy ezzel kezdtem! Az illata nekem kifejezetten tetszik és megfeleően tisztítja a bőröm dupla lemosás után! Nem is igazán látok benne káros összetevőt. De ha úgy gondolod hogy neked a sima retinol jobb lenne akkor vedd azt de ahhoz használjátok fényvédőt mert leesik az arcotok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

akli

2021. szeptember 4.

Olvastam az ódákat róla, hát nálam nem jött be. Durván irritált, szomorúan felhagytam a használatával. Majd télen megpróbálok valami más típusú retinolszármazékot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

AndreaJ

2021. szeptember 3.

Fantasztikus érzés az arcon kellemes áttörölni vele az arcot és utánna is kellemes tapintású, nagyon jól tisztít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

paradicsom14

2021. június 30.

Született pár érdekes megjegyzés a termékkel kapcsolatban, és én is hasonló véleményen vagyok, sajnos én már korábban megvettem a terméket, mielőtt tájékozódtam volna.(PS.:állítsátok át a vélemények fülecskénél, hogy vélemény és megjegyzés, így a megjegyzéseket is láthatjátok!)
Egy korábbi retinolomat szerettem volna lecserélni erre, de nem volt túl jó választás. Míg az előző retinolom csodásan halványította a pigmentfoltokat, javított a pattanások állapotán, szépen egységesítette a bőrömet, ezt a Revox retinolánál egyáltalán nem tapasztaltam, pedig rendszeresen használtam. Most már a megjegyzéseket olvasva látom, hogy ez egy bizonyos összetevő miatt lehet, ami nem olyan hatékony, mint a valódi retinol.
Ez a tonik ráadásul nem is volt túl kellemes érzet a bőrömön, mintha irritálta volna.
Pozitívumok:nagy mennyiség, nem olyan drága, könnyen elérhető.
Ha elfogy, azonnal visszatérek a régi retinolomhoz, sajnos ez hatástalan volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Pozitívumok:nagy mennyiség, nem olyan drága, könnyen elérhető.
Ha elfogy, azonnal visszatérek a régi retinolomhoz, sajnos ez hatástalan volt.

lenochka

2021. március 15.

Kiváló tonik! Megfelelően hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Kiváló tonik! Megfelelően hidratálja a bőrömet.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Panthenol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.