Revuele

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Supernova, Módosítva: 2024. július 15.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros

Széles spektrumú fényvédelmet biztosít a nap folyamán és segít megóvni a bőrt a káros UVA és UVB sugaraktól. Hidratálja a pattanásokra hajlamos kombinált / zsíros bőrt anélkül, hogy eltömítené a pórusokat vagy ragacsos érzetet hagyna maga után. Könnyű textúrája bársonyosan sima csillogásmentes arcbőrt biztosít minden nap.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Silverfang

2024. július 17.

Kedvenc fényvédő. A mostani 40 fokos melegében is jól teljesített, mintha nem is lenne az arcomon. Nagyon sok drága és olcsó fényvédőt próbáltam már,de a kombi bőrömnek ez jött be a legjobban. Nem csípi a szememet sem.Ajánlom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. július 17.

KonDori

2024. július 15.

A PC és Australian Gold színezett matt fényvédői után ez az első színtelen, amit el is tudok magamon viselni. Ez áll legközelebb a "nem is érzem, h rajtam van" érzéshez. Nekem tetszik az illata, nem zavaró, annak ellenére, hogy a krémeim többsége illatmantes. Az illata hamar elillan. Felkenés után kell egy pici idő neki a beszívódáshoz. Miteszeres, pattanásokra hajlamos vegyes bőröm van. Elég jól vizsgázott, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Ezekben a nagyon meleg 30+os időkben kezdtem el tesztelni, nyilván nem maradt matt, de legalább nincs az a fullasztó, kellemetlen érzésem sem, hogy jaaaj gyorsan le kell mosni. Egész könnyed viselet. Viszont, ha bele került a szemembe (izzadás,törölgetésl), bizony csípte a szemem, ezt eddig más általam használt fényvédőnél nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 15.

jvivi

2024. július 14.

Sajnos nekem pattanásokat okozott, annak ellenére, hogy éppen ilyen bőrre ajánlanák, így nem lett a kedvencem. Az állagával sem vagyok teljesen megelégedve, számomra túl krémes, nehéz az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 14.

hoen

2024. július 13.

Bejött, újravettem. Pedig tartottam tőle, mert olcsó kategória. Bár vastag krémnek tűnik, egyáltalán nem érzem magamon napközben. Véd rendesen, mert többnyire nem kenem újra, mégsem sültem le vele. Gyorsan beszívódik. Érzetre a bőrömön, sokkal jobb, mint a revox, nincs az az izzadós érzés, amit revoxnál tapasztaltam. Matt lesz beszívódás után és matt is marad. Olvastam róla rossz véleményeket is, ezért itt is igaznak vélem, hogy különböző bőrökön különbözőképpen viselkedik ez a krém is. Az ára viszont megér egy próbát. Ha nem jön be, még mindig el lehet használni karra, lábra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. július 13.

Minawa14

2024. július 13.

szuper volt, most fogyott el, kb 1 hónapig elég volt mindennapos használatra. az ára is jó lehet újra veszem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 13.

kzmdra

2024. július 13.

Imááááádoooooom. *.* kényelmes, nem fénylik, könnyen és gyorsan beszívódik, semmi fehér folt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 13.

T.Evita17

2024. július 12.

Revox fényvédőről váltottam erre, mert azon valamit változtattak és tiszta ragya lettem, mire nagy nehezen rájöttem erre.
Szkeptikus voltam, mert a sima, nem zsíros bőrre való változata eléggé tocsogós, csillogós volt anno, amikor egyszer próbáltam, de írták többen, hogy ugyanígy voltak és köszönőviszonyban sincs a két változat egymással, így kipróbáltam ezt a terméket is.
Pár hete használom, eddig minden oké. Ár- érték arányban teljesen rendben van. Ha nem bénázok és nem kenem véletlenül konkrétan bele a szemembe, akkor alapvetően nem csíp, nem irritál, ami amúgy az egyik fő problémám szokott lenni fényvédő választásnál.
Természetesen azt nem mondhatom, hogy olyan, mintha nem is lenne rajtam semmi, mert a hatás érdekében igyekszek emberes adagot a fejemre applikálni, de még így sem zavaró. Emellett nem elhanyagolható szempont, hogy nem vész össze a c vitamin szérumommal sem. Ebben az izzasztó melegben, pláne hogy kisgyerekkel vagyok itthon, nem nagyon próbáltam még sminkelni rá. Talán egyszer, amikor először felkentem magamra, akkor kipróbátam, hogy milyen alapozóval, nem emlékszem, hogy problémás lett volna, de persze várni kell a kettő között.
Ez nekem így most 5 csillag, főleg, hogy neten elég jó áron be lehet szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. július 12.

Ez nekem így most 5 csillag, főleg, hogy neten elég jó áron be lehet szerezni.

Evita7

2024. július 8.

Tökéletes állagú, lágy és kenhető, nem hagy fehér nyomot maga után, tökéletesen beszívódik. Eddigi legmattabb finisht eredményező termék amit valaha próbáltam. Mivel nekem elég zsíros a bőröm, ezért én ezt is lepúderezem, de akit nem zavar egy enyhe fény vagy szárazabb a bőre, szerintem neki erre sincs szükség. Ár-érték arányba szuper termék, körülbelül már a 6. tubussal használok el, és nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 8.

MogyorosiKati

2024. július 7.

Csak az illat miatt a -1 csillag, amúgy tökéletesen matt, jól beszívódik, ár érték arányban tökéletes. Többedjére vettem újra, és még fogom is. Sokkal drágább társait kenterbe veri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 7.

Horatia

2024. július 6.

Nagyon sok fényvédőt kipróbáltam már, de messze ez a legjobb eddig! Tetszik, hogy nem fluidos állagú, hanem picit testesebb, de mégsem egy Nivea. Az illata is kellemes, nem tolakodó. És végre egy olyan fényvédő ami matt finishű és olajos, zsíros bőrre! Szépen eldolgozható, nagyon gyorsan beszívódik. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni, nekem "ő" lett a TÖKÉLETES fényvédő!!! Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 6.

Antioxidánsok: Vitamin E Succinate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.