Revuele

Ár:   1749 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibijja, Módosítva: 2023. július 24.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony antioxidáns és öregedésgátló termék, amely a szem körüli érzékeny terület feszességének és rugalmasságának megőrzésében segít. Stabilizált C vitamint tartalmaz, amely segít minimalizálni a sötét karikákat, felveszi a harcot a bőröregedés jeleivel, kellemesen hidratál és láthatóan üdébbé és élénkebbé teszi a szemkörnyéket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gyertyastunder

2024. március 26.

Nagyon szeretném szeretni, mert az állaga amúgy tetszik, szépen be is szívódik, de sajnos nem igazán érzem, hogy bármiféle hatása lenne. Emellett a szememet is eléggé csípi, hiába nem megy bele. Elhasználom, ha már itt van, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 26.

klaudiapanczel

2024. február 22.

Folyós, gél állagú szemkörnyékápoló, aminek semminek pozitív hatását nem érezni a használat következtében. Nagyjából azt az érzést kelti, mintha vízzel kenegetném a szemem alatti területet, nem hidratál, nem energizál, nincsen semmilyen jótékony hatása - tulajdonképpen teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Sandra44

2024. február 22.

Szerencsére leértékelve vettem, kipróbáltam, nem venném újra. Nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

bogdanbianka

2024. február 15.

Sajnos nem tudom elhasználni. Nagyon erős és büdös illata van, a szemem mindig csípi, pedig értelemszerűen nem bele kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 15.

pankalany

2023. december 29.

Semmi extra hatását nem érzem. Reggel használom (éjszakára van bevált bakuhiolos szemkörnyékáplóm), nem látom frissebbnek vagy üdébbnek, esetleg ránctalanabbank a szemem. Szerencsére nincsenek püffedt táskák a szemem alatt és a fekete panda-effektus is elkerül, bár arra meg úgyis inkább koffein hatóanyag lenne jobb. Szóval ez nálam a nem árt de nem is használ kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 29.

xy94

2023. december 2.

Régóta szemeztem ezzel a termékkel, bár ne tettem volna. 2 nap használat után, full vörös a szemhéjam és alul a szemem is. Borzalmas termék, hatalmas csalódás…..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 2.

szabina24

2023. október 31.

Biztosan nem veszem újra.. sőt, el sem használom amit vettem. Sokadik használatra is rettentően irritálja a szemhéjam.. nem tudom hogy ez esetleg valamiféle allergia lehet valamelyik összetevőre de más szemkörnyék ápolóval vagy arckrémmel nem fordult még elő.. emiatt jóindulattal 3 csillag…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 31.

vghandrea

2023. október 22.

Nyögve nyelősen fogom sajnos elhasználni, minden elkalommal könnyezik a szemem tőle, inkább arcra ajánlom, mint szemkörnyékre.. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 22.

tamarakr

2023. október 10.

Nem csak szemkornyekre hasznalom, a konnyu geles allaga nekem nagyon bejon. A kicsi kiszereles is eleg sokaig kitart nalam, kb egy borsonyit hasznalok belole. A foljaimat szepen fokozatosan halvanyitotta, a sotet karikakrol es egyeb szemkornyeki igereteirol nem tudok erdemben nyilatkozni, azokat nem figyeltem mennyit valtoztak ennek hatasara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 10.

Pancsi81

2023. augusztus 3.

Illata és az álaga jó. Személy szerint nekem nem volt rossz az illata. De nem sokat ér. Én nem láttam változást.Elhasználom de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Arginine, Caffeine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Arginine, Glucose, Butylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.