Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kudika, Módosítva: 2012. december 2.

Kategória:   Dezodorok

Rexona izzadásgátló dezodor spray.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rebus

2019. május 16.

sajnos nekem ez egyáltalán nem vált be, nagyon fullasztó, kellemetlenül erős az illata, ill. abszolút nem hatékony, nem védett a kellemetlen szagoktól (pedig még nincs is nyár....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

SchmitterBettina

2019. március 25.

Nagyon erős illata van, be fújom magam és abban a helységben ablakot kell nyitni, mert nem lehet levegőt kapni. Nem vagyok véleményem szerint egy izzadós fajta, ráadásul még hideg is van. De ez a spray semmit sem ér, sőt szerintem még jobban izzadok tőle és büdös is vagyok tőle. Hétvégeken itthon el használtam , de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

tátombák

2018. november 27.

A stift változatát nagyon szeretem, kellemes rózsaszín nőies illata van. Gondoltam a spray is hasonlóan jó lesz, egyébként korábban használtam Rexonát, és sosem volt gondom vele.
Ezzel most volt. Sajnos nem hosszantartó a hatása. Sosem voltam izzadós, de amikor ezt használtam, néha meg-megcsaptak olyan gondolatok, hogy nincs jó illatom, és egyáltalán nem volt tisztaságérzetem. Csalódtam benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Chirory

2018. március 25.

Nagyon jó és tartós az illata, de sajnos izzadok mellette. Ettől függetlenül jó kis termék, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

krisztis

2018. február 23.

Szeretem az illatát, és elégedett vagyok, sok éve használom, és nagyon örültem mikor végre rátaláltam, nehéz megtalálni a leghatékonyabb dezodort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

szaboadrik

2017. szeptember 30.

Szeretem, mert edzés mellett is szépen teszi a dolgát, kevésbé izzadok, és nincs mellette kellemetlen szagom. Nem túl erős az illata, ami nálam plusz pont, mert nem tudom elviselni, ha érzem magamon az izzadásgátló illatát. A ruháimat sem fogta még be jobban, mint bármely más deo, bár csak pár hete használom. Szeptemberben kezdtem el használni, nyáron nem tudom beválik-e majd, de addig is nálam újra vevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Suri91

2016. május 17.

Nagyon szeretem az illatát, jól teljesít. Időnként visszatérek hozzá, de a legtöbbször pont ez a típus fogy el, ilyenkor a kék (rexona cotton ultra dry) társát veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Betty05

2016. február 9.

Lassan 1 éve használom! tökéletesen megvagyok vele elégedve és imádom az illatát is, nagyon kellemes :) örülök,hogy nem kell tovább keresgélni, a dezodorok között mert egy őrület kiválasztani és lutri hogy jó is legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Khaleesi

2016. január 28.

Rengeteg rexona spray dezodort használtam már, mindegyikkel egy hatalmas problémám volt, ami meglep, hogy mások ezt nem írják. Az illata soknak jó volt, viszonylag az izzadásgátló hatásuk is. Viszont! Nekem rettenetesen erősen jött mindegyikből, ha véletlenül kicsit közelebbről fújtam úgy éreztem, hogy leviszi a kezemet tőből. Elég kellemetlen volt utána mindig. Ruha alá esélytelen, hogy be lehessen fújni. Önvédelem céljából viszont még talán jól jöhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

halexa11

2015. november 14.

Ettől a dezodortól csak még erősebben lehetett érezni az izzadságszagomat..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Ettől a dezodortól csak még erősebben lehetett érezni az izzadságszagomat..

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.