Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti98, Módosítva: 2013. november 28.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

48 órás védelmet nyújt.

szgreta

2016. július 4.

Jó kis nőies,kellemes az illata, amit sokáig érezni is. Elég jó a hatása, a nyári melegben is megállja a helyét. Megvan benne minden, ami egy jó dezodorhoz kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Samantha

2016. május 31.

Ebben a nagy melegben is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

Ebben a nagy melegben is megállja a helyét.

Zizjuu

2015. június 4.

Nyáron jobban szeretem a golyós dezodort és ez nagyon jó! :) Sokáig érzem a kellemes virágos illatot nem hagy foltot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

lumiukko

2015. május 3.

Az utóbbi 2 évben nem használtam alus deót, de most kivételt tettem vele és megvettem, mivel nem találtam rá a tökéletes, mindig hatékony alumentes dezodorra, ami bizony stresszes, izgulós izzadás esetén is mindig megbízható. Az ilyen alkalmakra gondoltam, hogy belefér olykor az alus dezodor, minden nap nem használom. Azt kell mondjam, hogy nagyon hatékony, ugyan nem vagyok egy nagy izzadós, de ilyet se tapasztaltam, hogy egy dezodor miatt még melegben is teljesen száraz marad a hónaljam! De komolyan, semmi izzadtság! Ez tudom, hogy nem jó, ezért is nem minden nap használom, csak ritkán, de olyankor meg örülök ennek a hatásnak. Az illata nem igazán tetszik, nem kellemetlen annyira, de nekem nem is túl finom, de szerencsére elég diszkrét, nem nyomja el a parfümöt, és a szagok kialakulását tökéletesen megakadályozza. Szóval tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Sz.Brigi

2014. december 30.

Imádom nagyon jó illata van és még ha futásból visszajövök is még érzem az illatát :) Csak ajánlani tudom !! Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Cicmic

2014. november 26.

Nagy reményekkel vettem meg, mert nem akartam mindig spray-felhőben úszni reggelente, a jó véleményeken felbuzdultam (plusz pont akciós volt :P).
Sajnos nekem nem jött be annyira. Felkenve mintha ilyen furi mellékillata lenne... Aztán - legalább is az én időérzékletemben - állati sokáig szárad. És nálam a hatása sem volt olyan hű de szuper. Nekem azt hiszem maradnak a Rexona spray változatai. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

onecrimsonnight

2014. augusztus 14.

Tényleg nagyon jó, az illatát nagyon eltalálták, izzadáskor is csak ezt lehet érezni. Nincs kellemetlen szag még edzés közben és után sem, és még olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Dorothy06

2014. június 10.

Az utóbbi időben áttértem az alumínium mentes dezodorokra, de olykor-olykor szükségem van egy "rendes" izzadásgátlóra is. Már sokféle Rexonát kipróbáltam, de ez az egyik legjobb! Egyáltalán nem izzadok tőle és az illata is nagyon finom, nem túl erős, de még nap végén is ugyan úgy érzem. A többi illattól rendszeres használat után megcsömörlöttem, ez talán még azt a próbát is kiállja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

eszti98

2013. november 20.

Nekem használ, és az illata is nagyon tartós, egész nap érezni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 20.

Nekem használ, és az illata is nagyon tartós, egész nap érezni:)

Hidratálók: Potassium Lactate

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.