Rexona

Ár:   670 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2011. március 7.

Kategória:   Dezodorok

felicitas

2018. május 2.

Ez még jobb hatásra, mint a rózsaszín tesója. Nyáron is tökéletesen viselem a 35-40 fokot. Nem leszek csurom víz és büdös, napi egyszeri használat mellett sem. Nálam ez nagy szó. Ez a legjobb izzadásgátló amit valaha használtam, és nem hagy fehér, illetve sárgás foltot. Csak az illata (erős gyöngyvirág) nem gyere be.

Update: Most nézem, hogy 6 éve ezt használom, és továbbra is ez a legjobb deo. Most várandósan a Maximum protection-t gyűröm, mert semmi más nem használ, de "normál" időszakban ez az olcsóbbik verzió ami télen- nyáron bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

auberginecat

2015. május 21.

egy darabig nagyon jó volt, de aztán szerintem megromlott, mert iszonyat büdös lett. kuka. maradok a fújós deóknál, azokkal még sosem jártam így.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

lysza1985

2015. április 25.

Talalomra vettem, most latom csak mennyi piros osszetevoje van. Nekem ez a dezodor semmit nem hasznal izzadas ellen, nagyot csalodtam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

t.greti

2015. április 8.

Szerintem ez gyöngyvirág illatú. Amíg nincs kivetkőzős idő, szerintem kellemesen elviselhető ez az illat, de nyárra biztos valami semlegesebb illatot választok. Gyorsan szárad, nem hagy foltot, nincs ragacsos utóérzés, nap végére sincs kellemetlen utóillata a dezodornak rajtam.
Újravásárlásról nem is beszélek, mert minden flakon végére már megszokja a bőröm a dezodort, így muszáj mindig más fajtát vásárolnom. (de amúgy lehet újravenném.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Ancs

2014. január 26.

Szeretem ezt a dezodort nem hagy foltot stb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Szeretem ezt a dezodort nem hagy foltot stb...

berka

2013. október 27.

Egész jó. Vettem egy rexona tusfürdőt és ezt adták hozzá ajándékba. Tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Egész jó. Vettem egy rexona tusfürdőt és ezt adták hozzá ajándékba. Tetszett.

barbi_kusz

2013. október 26.

Ugyan nagyon melegben az izzadást nem akadályozza meg, bár alapvetően a dezodoroknál inkább nálam a kellemetlen szag megelőzés a fontos, ez a termék a kedvencem, folyamatosan újraveszem, nem versenyezik a parfüm illatával - azt gyűlölöm -, de nem is engedi, hogy szagos legyek :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

FaerieQueene

2013. június 20.

Az izzadás ellen nem használ semmit, de legalább nincs rossz szagom. Egész nap érezni rajtam a dezodor illatát. Az összetevők rettenetesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

samtelen

2013. április 28.

Muszáj volt valami alumíniumosat keresnem, mert a kedvenc CD márkájú deom már füle botját se mozdította. A Rossmannban épp le volt árazva, ráadásul a barátnőm is ajánlotta, hogy neki bevált. Egyelőre teszi a dolgát és az illata is kellemes. Megelőlegezem az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

manocska81

2013. április 9.

A rózsaszínű változatát használom ennek a terméknek. Nem ragad. Egész jól teszi a dolgát, de nem ezzel a deo változatával, hanem az uborkás Dove-val alkotnak tökéletes párost :) Nem hagy sárga foltot. Illata hamar elillan, ami nem gond, mert a Dove viszont sokáig elég intenzív, így nem keveredik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1