Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelem az izzadás ellen.

Feketemacska

2017. július 1.

Folyton váltogatom a márkákat, de semmi különbséget nem érzek köztük. Ez is megfelel a célnak, az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Black Fairy

2014. június 12.

Szerintem kamaszkoromban az összes tinis dezodort végigpróbáltam, többek között ezt is...nagyon szerettem, ezért tartottam ki a márka mellett mindig...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1