Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Kategória:   Dezodorok

bettina28

2016. december 18.

Tiniként kaptam ajándékba a spray tesójával együtt, de nem jöttek be. Az illatuk sem és a hatásuk sem. Ez a golyós deo viszont pláne nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

xxEDITxx

2015. június 11.

Tiniként használtam én is,nem volt a legtökéletesebb a hatás, az illata viszont remek volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Black Fairy

2014. június 12.

Ó tiszta nosztalgikus darab, tán 14 voltam, amikor ilyet használtam...
Az izzadást gátolta, imádtam az illatát, igazi fiatalos illat...viszont már nem venném meg, akármennyire bevált...komolyabb illatokra váltottam...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Ó tiszta nosztalgikus darab, tán 14 voltam, amikor ilyet használtam...

orsipanka

2013. szeptember 2.

Sportoláshoz használtam, az izzadást akkor is jól gátolta. Nagyon jó illata volt, többször is újravettem. Karácsonykor árulták szettben a fújós változatával és ajándék tolltartóval viszonylag olcsón. Az ünnepek után leárazva megvettem a szettet a többi illatból is. Nagy kedvencek voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Ms.Cat

2013. augusztus 18.

Régebben volt ilyenem. Használt valamennyire, de újra nem venném.. Az illata viszont nagyon jó! : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1