Best of Beauty 2019

Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Tusfürdők

Boginyuszi

2018. január 4.

Hűsítő érzést ad, nagyon nyárra való. :) Viszont szerintem eléggé férfias az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Mananna114

2015. szeptember 28.

Ajándékba kaptam, és egyszerűen imádom az illatát, a hűsítő érzést amit ad. Teljesen felfrissülök tőle, egy kánikula utáni napon, vagy edzés után, valami hihetetlen. Egyik tusfürdőnél se éreztem ennyire jól magam, hosszan érződik a bőrömön az illata, illetve a frissesége. Biztos újra veszem. Nyári napokon felüdülés, illetve fárasztó nap után. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

tátombák

2015. július 3.

Karácsonyi csomagban kaptam, a zöld aloés spray-vel volt összedobozolva, vártam a nyarat, hogy jobban ki tudjam használni.

Tudjátok van az az állapot, amikor egy hosszúra sikerült nap után semmi másra nem vágytok, csak egy kis higiéniára. Pont így jártam tegnap, strandolás után a fülem mögött is csikorgott a homok, a nap is égetett, hazaérve egyből ehhez nyúltam.
Kinyomáskor azt hittem, hogy ez valami borotvahab, annyira férfias illata van. Nagyon jól habzik a pamaccsal, nem használtam belőle sokat. Ilyen tusfürdővel még sosem találkoztam, ahogy sikáltam magam, jött fel a mentolos illat, olyan volt, mint amikor egy nagyon erős fogkrém kaparja a szemem. Nagyon jól hűsít, teljesen ujjászülettem utána.
Az illata szerintem szezonális és nagyon megosztó lehet, mert ez nem a megszokott női parfümös tusfürdő. Tőlem megkapja az 5*-ot, mert egy élmény használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

fanett

2015. március 29.

nekem az illatával nincsen bajom, szeretem a teafás dolgokat. Eléggé hűsít is, ezt valószínű a nyáron biztos jobban értékelném

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Hidratálók: Sodium Lactate

Színezék. Barnás sárga.