Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Dezodorok

"Az izzadásgátló aeroszol illatát olyan egzotikus gyümölcsök ihlették, mint az ananász, a mandarin, a narancs vagy a körte. Kellemes illatú és egész nap véd az izzadástól, hogy minden helyzetben magabiztos lehess."

gomoripetra

2022. május 17.

Fiatal lánykorom óta, mindig is a Rexona márkára esküdtem és ez a mai napig így van. Teljes védelmet nyújt számomra és komfortérzetet ad a mindennapok során. Ez az illat pedig nagyon tetszik és szeretem, szóval meleg szívvel ajánlom! Rengetegszer újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

Jelizz

2022. május 9.

Kellemes az illata nem irrital nem csip. Nem maradok ugyan szaraz ,de jol teljesit. Olyan mint a tobbi Rexona vagy mint egy Dove spray.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

fioretta

2021. július 3.

Kellemes gyümölcsös illat, ami a nyári melegben sem hat túlságosan erősnek vagy fullasztónak. Nem tapasztaltam hogy foltot hagyna a ruhán, és a hatásával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

jane79

2021. március 21.

Próbálkozom más márkákkal is, de mindig visszatérek a Rexonához mert nekem ő ad teljes biztonságot. Örömmel fedezem fel ha kijönnek egy új illattal mint most is. Nagyon tetszik a gyümölcsös vonal, szerettem használni, megfelelő volt az izzadásgátló hatása is. Biztos, hogy megveszem újra, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.